Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok szomorúak lenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok szomorúak lenni a születésnapotok előtt?

Figyelt kérdés

Közel 30 évesen semmit nem értem el az életben, az életem egy nagy nulla telis tele szomorúsággal.

Alig van pénzem jelenleg, még annyi sincs hogy egy normális ajándékot vegyek magamnak. Másoktól se várhatok semmit, miközben én amikor megtehettem mindig szép ajándékot vásároltam mindenkinek.

Családom nincs, jövőképem nincs és rendszerint csak nehézségekbe ütközőm..

Megfogadtam, jövőre amikor 30 éves leszek öngyilkos leszek ha továbbra is ilyen vágányon fog zakatolni az életem.


2019. nov. 27. 19:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem szoktam, bár én nem ünneplem a születésnapom és ajándékot sem veszek magamnak.
2019. nov. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Nyugi, mindenkinek jönnek nehézségek az életébe. A depresszió csak jobban lehúz, legyél vidám és fogd fel úgy hogy minden nap jobb lesz. Csak előre nézz és csak a jóra gondolj.
2019. nov. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én el szoktam felejteni az enyémet. Öngyilkosnak lenni meg hülye lennél.
2019. nov. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

#2


Önhipnózis, struccpolitika, zseniális ötlet.

2019. nov. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Akkor mit dolgozol, miből élsz?
2019. nov. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Attól hogy valakinek nincs pénze, még dolgozhat.
2019. nov. 27. 19:09
 7/19 Hellmano ***** válasza:
Mondjuk, ha pesszimista vagy, akkor minden születésnapoddal eggyel közelebb kerülsz a halálhoz, de ha még pesszimistább, akkor már minden nap egyre közelebb kerülsz hozzá... légy pozitív mégha nem is fényes a helyzeted!
2019. nov. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

#7


Ez kicsit sem vicces.

2019. nov. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Hellmano ***** válasza:
Hol látsz a válaszomba viccet? Mégha nagyon kötekedve nézném, akkor sem találnék benne semmi viccet és semmi rossz szándékot sem.
2019. nov. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

#9


Ez a cinizmus nem vicces ami társul hozzá, ez a "látszólag rendesnek szánt" valójában a kérdezőt kigúnyoló válasz. Olyan, mint odamenni a random éhezőkhöz is közölni velük, hogy a rossz étkezés helytelen, azért ilyen betegek, egyenek jobbat és többet. Látszólag nincs benne rossz szándék, de bunkó és cinikus.

2019. nov. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!