Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szomorúak lesztek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szomorúak lesztek, ha egy ilyen pasiról kiderül, hogy meleg?

Figyelt kérdés
[link]

2018. nov. 26. 16:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem. 36/F :D
2018. nov. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Több csaj marad.
2018. nov. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
3%
Figyelj , a seggedet ettől még lehet szeretné.
2018. nov. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
eret is vágok
2018. nov. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Alapvetően se izgatna, hogy ki meleg, ki nem, plusz mint pasi, számomra túl izmos, a képei meg agyonfilterezettek.

2018. nov. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert pont nem az ideàlom ez a típus, meg egyébként se érdekel, hogy ki meleg, meg ki nem, nekem elég, hogy élettàrsam nem az.
2018. nov. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Amúgy se lenne esélyem nála, de nem is az esetem.
2018. nov. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%

Én férfiként régen a leszbikusok miatt voltam frusztrált, de szerencsére már sikerült túllépnem ezen, és már egyáltalán nem érdekel, hogy ki kivel kamatyol. A meleg férfiak amúgy sose zavartak, sose érdekeltek.

A leszbikusok is csak azért, mert világ életemben elutasítottak a nők, és kialakult bennem egyfajta frusztráció. Egyszerűen szörnyű volt látni, hogy még a nők is előbb jutnak nőhöz, mint én. Mindig rossz kedvem lett, amikor megláttam egy cikket, filmet vagy bármit, ami leszbikusokról szólt. Összerándult a gyomrom, és gyűlöletet éreztem magam iránt, főleg amiatt, hogy férfi vagyok.

De mint mondtam, már túlléptem ezen. Feloldottam, elengedtem a frusztrációt, ami a leszbikusokkal szembeni ellenszenvemet táplálta.

2018. nov. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A legrosszindulatúbb ***** válasza:

Mondhatnám, hogy legalább több nő marad nekem, csakhogy szart nem ér, ha minden hozzá hasonló hetero faszinak több tucat fanatikus rajongója akad.

Innentől kezdve leszarom, hogy létezik néhány kisportolt testű, ideált képviselő homoszexuális srác.

2018. nov. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ő pont nem tetszik, de látnivaló, hogy rengeteg munkája van a kinézetében.

Viszont Chris Pine színvallása pl elég fájdalmas lenne.

2018. nov. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!