Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinált rólam képet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinált rólam képet?

Figyelt kérdés

picit lehet hosszú lesz,ezért előre is bocsi:S

akkor: a lényeg, h elég nyomorult suliba járok.nincs is sok haverom, max 5, a barátaim nem oda járnak. a suliba általába lenéznek az emberek,és megpróbálnak hülyének nézni,mert van stílusom.Pank(lány) vagyok.de nem törődök velük,mert nekem nincs szükségem rájuk. rajtam kívűl van mégegy pank a suliba, ő fiú.én mondjuk nem akartam (ez miatt meg főleg) tőle semmit, de néha köszönünk egymásnak.énse tudom miért, lehet h ezmiatt, vagy csak szimpik vagyunk egymásnak.de van pár közös ismerősünk. na mindegy. most volt koncert a közelbe. énis ott voltam, a haverjaimmal, és ő is. nekem van pasim, és neki is van csaja. a koncert 7 felé kezdődött, vagyis még világos volt.elég jó votl a buli, meg nem volt annyira sok fiatal, szal voltunk oylan 20an a színpad előtt.aztán egyszer csak azt vettem észre, hogy felém fordul, és csinál rólam egy képet.nemtudtam mást csinálni, csak mosolyogtam,meg röhögtem. utána mégis elgondolkoztam h miért csinált rólam képet.? én pl egy úgymond 'idegen'ről se csinálnák képet, főleg ha ott a pasim... nem nagyon értem. szerintetek?


2010. júl. 19. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi extra, más helyzetben látott mint általában. Az meg, hogy ki kiről csinál képet egyéni ízlés kérdése. Ne foglalkozz vele.
2010. júl. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
miért nem kérdeezted meg akkor tőle? mi honnan tudjuk?
2010. júl. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak kiváncsi vagyok a véleményetekre. ez egy olyan oldal, ahol épp az ilyet (is) meg lehet kérdezni sztem. egyébként azért is zavar picit a dolog mert a csaja, utána magyarázott valamit neki, és rám nézett. hogy kérdezzem meg? menjek oda majd hozzá a suliba h "héé nyár közepén tudod, 1 hónapja minek csináltál rólam képet?' vagy ha felveszem msnre, akkor lehet azlesz (legalábbis a csaja szemébe) h akarok vmit tőle.
2010. júl. 19. 13:33
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem nekérdezd megtőle, mert akkor az tökre úgy eski le, hogy akkor abba az 1hónapban, vcsak rágondoltál, hogy miárt csináltrólad képet, szerintem hagy, és beszélgessvele, de a fényképre ne kérdezzrá.(:
2010. júl. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugi már fenntvagy napiszaron ilyen az élet:S
2010. júl. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem a zavarna:D
2010. júl. 19. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!