Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyeim össze jönnél olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim össze jönnél olyan férfival ki szakácsként dolgozik?

Figyelt kérdés
2019. nov. 30. 12:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szakács a párom
2019. nov. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Van exem aki szakács úgyhogy igen :D (más miatt mentünk szét)
2019. nov. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nincs a szakács szakmában semmi kivetnivaló.
2019. nov. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, persze. Ez egy oylan szakma, amelyben hosszabb a munkaprogram, de amúgy igen :).
2019. nov. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
40%

Nem.

Te nem tudsz fogalmazni, az is baj, de amúgy azért nem jönnék össze olyannal, aki vendéglátásban dolgozik, mert tudom, hogy nincs élete, nincs ünnepnap, semmi, ha menni kell, menni kell, nekem meg ez így nem pálya.

2019. nov. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

#6

Akkor eléggé leszűkíted a kört!

Vendéglátás nem, de akkor szóba sem jöhet a kereskedelem, az egészségügy, orvos, ápoló, rendvédelem/katasztrófavédelem, rendőr, katona, mentők, tűzoltók, biztonsági szolgálatok, közlekedés, ilyen-olyan járművezetők, diszpécserek, kalauzok, hajósszemélyzet, repülőtéri dolgozók, kútkezelők, esetleg valamilyen vállalkozásban dolgozók, kőművesek, villanyszerelők, gázszerelők, ácsok, vizesek, mert ezek mind hétvégén és sokszor ünnepeken is dolgoznak.

Ezek csak most hirtelen jutottak eszembe, de biztos van még rengeteg amit kihagytam.

2019. nov. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%

Hölgyeim (többes szám) össze jönnél (egyes szám, ráadásul különírva az igét az előtte álló igekötőtől) olyan férfival (férfivel helyesen) vessző (ami nincs) ki (helyett: aki) szakácsként dolgozik? Kapásból 6!! helyesírási hiba/helytelenség egy mondatban..

Nem, veled biztos nem. :)

2019. nov. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Na mi van?! Mi ez a nulla százalékozás? :DD Senki sem szeret helyesen írni? :)) Már pedig, magyarok vagyunk, legalább az anyanyelvünket illik helyesen használni/írni.

Ez is egyfajta igényesség. A másik, h nem illik vkinek a szubjektív véleményét lefikázni. Nekem nem tetszik ez, nekem a hozzám hasonló (igényes írású) férfi tetszik. Slussz-passz. :D

2019. nov. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

#8

"..., h nem illik vkinek ..."

Ne haragudj, de az igényesen, magyarul írás, az nem ez!:)

2019. nov. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
37%

#7-8

Tökéletesen igazad van. Én is leírtam a véleményem, miért nem jönnék össze szakáccsal (a többivel sem), és le vagyok hurrogva.

Saját vállalkozás más (ami nem vendéglátás), pl műkörmösnek, fodrásznak, tetoválónak, kertésznek, stb nem kötelező ünnepnapon dolgozni. De mivel amúgy kapcsolatban élek, így nem nagyon érint, hogy ki hogy hajtja ki a belét mondjuk karácsonykor.

2019. nov. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!