Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire számít, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít, hogy a kiszemelt fél mit dolgozik?

Figyelt kérdés
2019. nov. 1. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Azért előny, ha keres annyit, amennyit én, így nem kérdéseswk a közös programok, csinálhatjuk együtt, amit előtte egyedül... Az is előny, ha nem pont egy területen dolgozunk, így talán véletlenül sem alakul ki versengés szakmai tudás, stb szempontból
2019. nov. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Noren1989 ***** válasza:
#1-hez annyit, hogy pl nekem nem fontos, hogy annyit keressen, mint én.
2019. nov. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Jó ha tudom, hogy mennyit keres, van-e lakása és autója. Ezek igenis fontos információk.
2019. nov. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Nálam annyit, hogy legyen valamilyen munkája. Ennyi.
2019. nov. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Nekem az az ideális, ha szabadúszó, mert én is az vagyok, és így nem kell igazodni senkihez, amikor utaznánk valahová. Második ideális szakma a tanár, mert annak legalább a nyári hónapok szabadok.
2019. nov. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
Hát nekem számít. Nem is annyira az anyagiak miatt, hanem azért, hogy értelmiségi munkát végez-e, vagy sem. Pl. egy aluljárós fornetti-ben dolgozó hölgynél nem igazán kezdeményeznék. Nincs velük gond, lehetnek jófejek meg rendesek, de nem illenénk össze, úgy érzem lenne egy szakadék köztünk.
2019. nov. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

#6, én nem éreztem egy szakács nővel, pedig Phd doktor vagyok.

Az intelligenciát nem egyetemen adják, főleg nem az érzelmeit.

2019. nov. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Számít. Volt egy vadász párom. Egyszerűen írtóztam a véres ruháktól amiket mostam neki. Komolyan, plusz a szag. Zavart.
2019. nov. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
37%

A legjobban az taszít, ha nincs érettségije. Annyira alap dolog ez.

Mintha nem tudna olvasni, vagy írni.

Az, hogy mennyit keres, attól függ milyen cégnél dolgozik. Tesco/Lidl vagy suzuki/audi. Ez egy remek példa, hogy ugyanarra a munkakörre milyen bérkülönbségek vannak.

Ha össze is jönnék egy ilyen lánnyal noszogatnám, hogy érettségizen le vagy kiábrándulnék belőle teljes mértékben.

2019. nov. 2. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%

7es 👏🏻


Engem nem érdekel,hogy mi a munkája csak legyen állása ne nekem kelljen eltartani.

2019. nov. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!