Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőkön bosszúállás szándékosan?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkön bosszúállás szándékosan? Ilyen férfi tényleg létezik?

Figyelt kérdés
Egy társaságban mesélte egy haver srác párunknak, már miután ittunk jó néhány kört, hogy úgy 25 éves kora előtt nem igazán kellett a nőknek, őszerinte azért mert akkor nem volt az a nagydumás és tökös fajta, csóróbb és vékonyabb is volt, most viszont hogy befutottabb lett az életben (kinyílt a személyisége, jól keres, edz, stb), szereti azt megcsinálni, hogy belé szeret egy nő és kapcsolatot akar vele, de ő inkább csak megdugja, aztán dobja a fenébe. Úgymond bosszúként azért, mert régen meg ő nem kellett senkinek. Köpni-nyelni nem tudtam. Ilyen tényleg van? Mármint ezt így elmondta, de gondolkozom hogy csak túlzott-e, kamuzott, vagy valami. Azt mondanám rá most vonzó és rendben lévő férfi, mióta ismerem nem volt tartós kapcsolatban és tényleg az a csajozós fajta (láttuk is már csinos lánnyal), csak ez durva, hogy ezt valaki tudatosan csinálná ilyenek miatt
2019. dec. 6. 14:49
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Létezhet persze, de ez az ő baja.

Ha mellette lenne egy nő tartósan, ő pedig szándékosan dobja, akkor magával cseszik ki.

Lényegében ugyanúgy nincs stabil kapcsolata, mint korábban.

2019. dec. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Lachesys ***** válasza:
45%

siman elkepzelheto.


oszinte leszek. en regen duci lany voltam, ram se neztej kb a pasik, ha igen akkor is a baratnoimrol erdeklodtek stb.


lefogytam, uj ruhak, smink stb. mondjuk nekem ez vegul parkapcsolatban sikerult, egy tamogato szereto tars mellett. ezert nyilvan nem pasizom. de helyre kellett raknom magamban mert volt egy kis "harag" bennem bizony a masik nemre (azt tegyuk felre most h ez tokre nem jogos, az erzeseinket nem iranyithatjuk).. meg szeretem a parom. es nem vagyok ilyen pasizos fajta. de oszinten a legtobb pasit eleg felszinesnek latom ezek alapjan. itt is mennyi kerdes van h szules utan nem ugy nez ki mar mint 20 evesen es nem kivanom stb stb. nyilvan nem jo elhagynia magat az embernek, de egy valodi szerelmi kapcsolat szerintem sokkal tobbrol szol mint a kulso.... es engem, aki egy vilag lustaja vagyok pont az motivalt hogy a baratom ugy is elfogadott, de neki meg akartam adni, hogy buszke lehessen ram.

nem mondom h ez jo dolog, de sajna tenyleg szemelyisegtorzulast okozhat a sok elutasitas es kell egy bizonyos erettseg ahhoz h a helyen kezelje ezt az ember.

2019. dec. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Vagy a csajok lépnek le, csak az nem hangzik olyan jól.
2019. dec. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyen pasit. 38 éves kora óta van egyedül, most 44 éves. Akkor se tudott tartós kapcsolatot kialakítani, mikor akart.

Szerteszét van két gyereke, fizet utánuk, de nem tartja velük a kapcsolatot.

A csajozásnak is ez tette be a kaput, hogy a fizetése fele elmegy gyerektartásra, és orrvérzésig túlórázik, hogy meg tudjon élni. De a főnöknek ő a kedvence.

2019. dec. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
Ne viccelj! A héten késeltek meg Győrben egy tanárt, hogy bosszút áljanak egy hármasért. A nők ennél sokkal nagyobb bűnöket szoktak elkövetni a férfiak ellen.
2019. dec. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Hogyne létezne. Én fordítva csináltam, mindenkit lekopasztottam, akin láttam, hogy azért bájolog meg kamuzik szerelmet, mert kell neki a punci. Nem mondom, hogy a legérettebb népnevelési szándékom volt, de örömmel töltött el, mikor valaki egyszerre maradt p*na és pénz nélkül úgy, hogy csomó energiát beletett a semmibe.


Azokkal kicseszni viszont, akik jóhiszeműen közelednek feléd és nem használni akarnak, illetve közük sincs azokhoz, akik miatt ilyen lettél, mert más emberek, szerintem is szemét dolog. És végső soron olyan nőket generál, mint én voltam.

2019. dec. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%

HELYES!


Jól teszi!

2019. dec. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon sok ilyen pasi van. És akkor még ott vannak akiket megcsalt az ex azért csinálják ugyanezt. A 6-os amit írt azt kell csinálni velük, mert nem érdemelnek mást. Aki egy ártatlannal akarja megfizettetni valaki másokkal korábbi sérelmét azok ennyit érdemelnek.
2019. dec. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

Abszolút. Ismerek is ilyet.


A legrosszabb az ilyenekben az, hogy még felelősséget sem vállalnak a tetteikért, hanem szerintük minden féregség amit elkovetnek az őket megbanto nők hibája.

2019. dec. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
16%
Jól teszi. Ha komolyan venné a nőket, megszívná.
2019. dec. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!