Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik-e a "G" pont, és hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bringásjoci kérdése:

Létezik-e a "G" pont, és hogy található meg minden bizonyossággal?

Figyelt kérdés

#pont #A "G"
2019. nov. 30. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kommunikáció szükséges hozzá.

És nem egy pont, hanem egy terület a hüvely has felőli oldalán.


Ha megnyomod nem lesz semmi. Ezért hülyeség a megnevezés is. Csak finoman ingerelve jobb eredményt érsz el, mint amúgy.

2019. nov. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem létezik.
2019. nov. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
#2, neked még nem. :DD De amúgy tényleg van, és a legjobb dolog a világon. :) Ezt nőként írom, de a férfiak sem panaszkodtak. :D
2019. nov. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Bedugod az ujjad, ha hanyatt fekszik a csaj, a plafon felőli oldalon fogsz érezni egy másabb állagú szövetrészt, mint egy nyelvtisztítós cukorka....aki érzékeny rá, na azt ott birizgáld, aztán örö' bódottá'. Közben nyalhatsz is.
2019. nov. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lovagoltasd a csajt, persze nem 2 perc. És ne fel-le, hanem előre-hátra.

Türelem, sok kísérlet és kitartás.

2019. nov. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Nekem a lovaglással kevésbé van meg és az ujjazás se az igazi de a misszionárius pózban szuper. Én magamtól éreztem rá hol van és szex közben úgy irányítom magam hogy azt ingerelje.

Ahogy írták gyakorlás és kommunikáció.

2019. nov. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
ez nem egy létező biologia testpont mivel akkor megtalálták volna ez inkább egy egyéni felület minden nőnek ott van ahol ő a legjobban érzi hogy jó neki és igen kommunikáció kell hozzá!
2019. nov. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem sehogy máshogy nincs hüvelyi orgazmusom, mint hátulról, és az is csak ritkán, mert csak bizonyos szögben. Ha attól eltérő egy picit, már semmi nem történik, és nehéz belőni.

Viszont ez a póz meg nem épp az, ami a nagy könyvek szerint a g pont ingerléséhez oly kiváló lenne...

2019. dec. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kersted már a fiókban?
2019. dec. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!