Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha randivonalon egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha randivonalon egyáltalán nem lájkol senki, senki nem ír vissza, még az 50 körüli nők sem, akkor elég szar pasi lehetek?

Figyelt kérdés

Legalább 200 nőt belikeoltam már ott, soknak írtam levelet is.

F/28


2019. dec. 6. 19:38
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
75%
Valószínűleg
2019. dec. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
63%
Zsepit adjak az önsajnálathoz?
2019. dec. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
15%

Olvasd el ezt a könyvet:


[link]

2019. dec. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
50%
Lehet hogy nincsenek ismerősei, csak pár rokon.. Azok meg nem hasznàljàk
2019. dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
S mi lesz ha elolvasom? Hirtelen lájkolni fognak? Itt a külsővel van valami baj.
2019. dec. 6. 19:49
 6/39 anonim ***** válasza:
59%

Nem holnap fogtok szexelni álmaid lányával?

Ne füllents :)

2019. dec. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
45%
Tegnap még csókig jutottál egy nővel te félkegyelmű.
2019. dec. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
Jézusom, biztos arról van szó, nekem van 7 ismerősöm.. Azok se vannak fent, nekem meg a tanulás miatt van.
2019. dec. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:

vagy szimplán csak rossz minőségűek a képeid, rossz a profilod szövegezése, mindezek mellé ugyanaz írod amint mindenki más.


Ha a szöveg unalmas, akkor a képek és a profil győzi meg a nőt, hogy válaszoljon e vagy sem. Kis profilképen múlik, hogy átkattint e a keresőből a profilodra vagy sem, ha a profilodon van, akkor a profilod szövegezése és a képek győzik meg, hogy írjon rád vagy se.


Érdemes fejlődni is a témában. Elolvasni pár nőkről szóló könyvet, hogy megértsd hogy működnek. Ajánlom a Férfiak a Marsról, a nők a Vénuszról jöttek címűt kezdésnek, érdemes még mellé tanulni egy kis marketing alapokat és marketing szövegírást, csodákra képes.


Érdemes a fejedben is rendet tenni. Attól mert regisztrált még nem kötelessége mindenkinek válaszolni egyesével. Illetve ha nem válaszol a leveledre, akkor nem téged utasít el, hanem a lehetőséget, hogy megismerhessen. (tehát nem kell személyes sértésnek venni)


És emellett fejlődni-fejlődni-fejlődni. Annó az egyik csajozós oktatásban hallottam egy mondatot. Sajnos azóta az az anyag már nem elérhető, és az oktatója sem oktatja már azt a szemléletmódot, de engem megfogott. "Válj az álomnőd álom pasijává, hogy ne tudjon rád nemet mondani, mikor meglát" .. magyarán legyen olyan teljes életed ami tetszik a nőknek, és amibe alkalom adtán becsatlakozhat. (ehhez persze tudni kell ki az álomnőd, és milyen élet vonzó az ő a számára, és összeegyeztetni a saját értékrendeddel... majd megvalósítani.)

2019. dec. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

Igen, vele tervben van egy szex. Megsajnált.


Viszont én stabil barátnőt akarok, ezért próbálok ismerkedni. Baj?

2019. dec. 6. 19:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!