Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha Badoon több száz lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Badoon több száz lány közül egy se tetszikel vissza, meg nem ír senki vissza kb. , akkor én csúnya pasi vagyok valószínűleg?

Figyelt kérdés

Ezért aztán érdemes volt előfizetni, 15 ezret elszórtam már rá.

Undorító, felszínes, kirakatvilág.

Csak az olajos macsók. Azok mennek.


2018. szept. 24. 21:44
 1/6 jambo94 ***** válasza:
100%

most megnyugtattál, hogy felesleges lenne fizetni érte :D

De am egyetlen internetes ismerkedési lehetőség az az anotalk.hu, eltart egy ideig meg az is tele van mózescsomagokkal akik trollkodnak, de hamar kiesnek ezek, kitartóan kell nyomni.

2018. szept. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Az a tanulság h el kell kezdeni sportolni. Te is a csinosabb nőt választod.
2018. szept. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Badoo ugyanaz mint a Tinder csak sokkal rosszabb. Ha erre fizetsz, hülye vagy. Tinderre is mondjuk.
2018. szept. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Nekem eddig az összes nőm a baddoról jött össze. Max egy hónapot voltam regisztrálva. Volt hogy 24 órán belül randi, szex, és ezután egy 1,5 éves kapcsolat volt.

Soha nem fizettem semmiért.

Ha jó a fotód, jó a dumád, nem vagy sablonos hanem egyedi akkor hamar találsz nőt.

2018. szept. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Selymes fiú, te mindent pénzzel oldasz meg? :D
2018. szept. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vannak okok hogy én peldául miért nem tetszikelek egy fiút:

● egyetlen kép, azon is háttal van, vagy bukósisakban, tehát nem vállalja fel az arcát

● nagyon szánalmas bemutatkozás: "sziasztok rendes fiú vagyok szeretek olvasni és gamelni aranyos lányt keresek komoly kapcsolat céljából" meg hasonlók...

● az ha nem annyira helyes egy dolog. De ha ennek tetejében még alulról is fotózza magát úgy hogy tökéletesen kiemelje a hiányosságait...na az unszimpatikussá teszi.

● önbizalomhiány olvasható ki a nemutatkozásból. Fiúk, jegyezzétek meg egy életre, AZ ÖNBIZALOMHIÁNY TASZÍTÓ. Ha lenne egy barátom segítenék ha lelkileg baja van, de az hogy egy férfiatlan gyereket pátyolgassak nálam nem pálya... Ilyen bemitatkozó szöveg például: "sziasztok tudom hogy senki nem fog rámírni mert nem vagyok egy adonisz de teszek egy próbát hátha. Ja és legalább senki nem fog elvenni előled haha".


Ja és még egy jó tanács: ha valami nem megy először nézz magadba, ne a "nagy csúnya kegyetlen" világot hibáztasd. Mikor mindenki szembejön az autópályán gyanúsnak kéne lennie hogy te mész rossz helyen;)

2019. jún. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!