Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Nektek ez kiábrándító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek ez kiábrándító lenne?

Figyelt kérdés

Erdekelne hogy ferfi szemmel kiabrandito lenne e az ha egy no akinek ti tetszetek,( es tegyuk fel egy igencsak csinos norol van szo, nektek is tetszik) es bevallottan szerelmes volt beletek, azt a not egy masik ferfival latjatok aki nem er fel hozzatok kulsoleg.

Tehat ha egy nalatok rosszabb kulseju ferfi a parja.

Csupan felteves, de kivancsi vagyok ki hogy van ezzel, mert valahogy azt veszem eszre hogy mindig akkor kell egy no a ferfiaknak ha egy naluk sokkal jobbal latjak es kiabrandulnak belole ha egy toluk rosszabbal.

20/L (foleg korombeli ferfiak velemenyere lennek kivancsi, vagy idesebbekre, akik elmondjak hogy gondolkodtak ilyen korban)


2019. dec. 8. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ez a sorsa.
2019. dec. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Engem inkább az ostobaság ábrándítana ki. Ne találj ki hülyeségeket.
2019. dec. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem csak hogy kiábránditó de engem az ilyen kicsit fel is szokott háborítani, legfőképp a tehetetlenség
2019. dec. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Bocs, de nőként szólok hozzá. Ha jobb pasival látnak, azonnal bizonyítani akarnak hogy ők márpedig jobbak. Ha rosszabb pasival vagy, akkor meg pláne. Ha nincs pasid, akkor meg elméleteket gyártanak hogy mi bajod lehet hogy senkid sincs, hát nekik sem fogsz kelleni.
2019. dec. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Ha a tetszésen kívül semmi nem volt, nem éreznék semmit. Ha volt kapcsolatunk, amibe én szívem-lelkem beletettem és a nő nem annyira, de egy másik hapinak kezét-lábát töri, hogy kedvére tegyen,miközben ő lazsál, na az nagyon kiábrándító. Gyakorlatilag az ilyen nőt vagy férfit már-már állatnak nézem.
2019. dec. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyilván bosszantó, viszont attól, hogy külsőleg rosszabbul néz ki, még lehet, hogy belsőre sokkal értelmesebb.
2019. dec. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
volt is ilyen. és igen, kiábrándító. utána már nem is kellett volna.
2019. dec. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!