Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nagyon kiábrándító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nagyon kiábrándító nektek, ha egy lány iszonyú ritkán mossa ki a melltartóit és nadrágjait?

Figyelt kérdés

Több olyan melltartóm/nadrágom van, amit már vagy fél éve nem mostam ki, pedig hordom őket rendszeresen. A legtöbb ilyen ruhám nem koszolódik, nem büdösek.

Ti kiábrándulnátok, ha ilyet megtudnátok egy lányról, aki tetszik nektek?


Köszi a válaszokat :)


2016. jan. 12. 17:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ha tetszik akkor egyáltalán nem érdekelne :)
2016. jan. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
A melltartónál is gáz a fél év szerintem, de a nadrág hogyhogy nem koszolódik? Én férfi létemre nem hordom a nadrágaimat egy hétnél tovább.
2016. jan. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

Szerinted létezik olyan férfi, aki számon tartja, mikor midet mosod???


Amúgy ez azért kicsit gusztustalan, a melltartó mégiscsak közvetlen a testeden van, ergo a bőr természetes zsírját, verítékét szedi magába. Nem túl szép, ahogy kezd sárgulni-barnulni a fehérnemű.

A nadrág meg... oké, télen én is hordok alá harisnyát, tehát a testemen nincs közvetlenül, viszont ülök vele a buszon, metrón, munkahelyen, azt se árt néha kimosni.


Persze lehet, hogy nem büdösek, de inkább az a vicc jut eszembe, amiben a fickó orvoshoz megy, mert folyton szagtalanul és hangtalanul fingik, mire kap a dokitól egy orrcseppet és egy fülcseppet...

2016. jan. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Elég kiábrándító lenne... Persze ha akkor hozná a tudtomra, mikor már egy ideje együtt vagyunk, akkor nem hinném, hogy olyan nagy problémát jelentene.
2016. jan. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
nem tudom, nem vagyok egyáltalán izzadós, és nem járok koszos helyeken :D leenni meg nem szoktam magam.
2016. jan. 12. 17:15
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nehéz betenni a mosógépbe? :D
2016. jan. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
Trollolollo....csináld meg a leckét,aztán alvás,holnap suli van.
2016. jan. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, amíg nem vagy büdös.
2016. jan. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Legalább tud helyesen írni, ami az emberek nagy részére nem jellemző. :)


Ha nem érződne rajta, akkor ez egyáltalán nem zavarna.

2016. jan. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban nem koszos, és nincs kellemetlen szaga, akkor meg se fordulna a fejemben, hogy rég volt már kimosva. :) De ettől függetlenül, szerintem higiénikusabb ha sűrűbben mosod, nem csak azért mert elkoszolódhat stb, hanem rengeteg bacilus megteremhet benne.


21F

2016. jan. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!