Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DDFM kérdése:

Milyen ajándékot vegyek?

Figyelt kérdés

Már lassan egy hónapja együtt vagyok egy lánnyal és nem tudom mit vegyek neki. Nemsokára lesz az első hónap fordulónk most decemberben, karácsony és még a születésnapja is ebben a hónapban van. Ilyenkor legalább 3 ajándékot illik venni, vagy elég csak kettőt és a hónap fordulóra elég a virág és a csoki szerintetek? Szereti a gyűrűket, de én azt furcsa ajándéknak tartom első hónapra. Egy kezdőbetűs nyakláncon gondolkoztam, de ha tudtok még valamit írjátok.

- 22f



2019. dec. 9. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, a nyakláncot inkább az éves fordulóra tartogasd, több okból kifolyólag.


Szerintem ide elég lenne egy patent vacsora, valami kisebb ajándék aminek fix., hogy örül (szar példa, de pl.: egy fénykép rólatok, egy párna, egy maci, egy csokor rózsa, Raffaello, :DD vagy a Merci, amit csak szeretnél) - Szóval ne vedd feleségül 1 hónap után, érted.


De idővel jöhetnek az olyasféle ajándékok is. Szóval elsőre valami közös programot, filmnézés, sétaaaááá mégse, mert hideg van jelenleg.

2019. dec. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hónapfordulót ünnepelni? 14 évesen még elmegy, de szerintem huszonévesen ez gáz.

Karácsonyra meg szülinapra nyilván illik. És neked kellene tudnod, hogy mit szeret, mi érdekli. Ékszer, könyv, parfüm, egy saját készítésű vacsi, valami közös élmény (szabadulószoba, színház, mozi stb.).

2019. dec. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!