Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kér ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kér ajándékot karácsonyra? Vegyek ettől függetlenül neki valamit?

Figyelt kérdés

Párommal fél éve vagyunk együtt, azt mondja ne vegyek neki semmit karácsonyra.

Azt hozzá kell tennem, hogy jelenleg tanulok még, mellette pedig egy olyan munkám van ahol nem lehet valami sokat keresni az átlag fizetésekhez képest. Neki rendes munkája van. Ő fog nekem venni ajándékot azt mondta.

De mindig mikor szóba került azt mondta nem várja el, hogy rá költsem a pénzem, valamint tudom, hogy olyan dologra vágyna amire még neki is gyűjtögetnie kellene pénzt nem hogy nekem (autójával kapcsolatos)


Akkor szerintetek vegyek neki valamit?

Vajon miért mondja azt, hogy ne vegyek semmit?


19l



2018. dec. 5. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
süss neki valamit.
2018. dec. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Olyan dolgot adj, amit azért tud használni, de nem drága, ha mindenképpen szeretnél valamit adni. Például, ha szeret kávézni/teázni akkor egy vicces/poénos bögre a szakmájával kapcsolatban, vagy ilyesmi. Ez pár ezer forintból megvan és mégis adsz valami olyat ami valamilyen szinten személyes/hasznos és még eszébe is jutnál róla.
2018. dec. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Nem akar adósságokba verni.


1-2 mézeskalácsot süthetsz neki, az azért olcsón meg van. Fűzhetsz rá szalagot is, ha gondolja, felrakhatja a fára, vagy megeheti.

2018. dec. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Készíts neki ajándékot. Személyesebb is, mint venni.
2018. dec. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Süss valamit, de csokilikőrt is csinálhatsz, nem nagy tétel, receptek vannak a neten. Biztos meghatódik, mert nem "vettél" semmit (max az alapanyagot) de gondoltál rá, csináltál valamit.

Vagy egy kis apróságot a kocsiba, amiről te jutsz eszébe. Mondd majd, hogy tudod hogy ezt kérte, de meg akartad lepni egy aprósággal.

2018. dec. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Keszits neki valamit, vagy vegyel egy nem draga, de talalo ajandekot. Valmit mindenkeppen adj.
2018. dec. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem mindeki szereti ezt a “kotekezo” ajandekozast

Én utalok midnen fajta kötelező ajandekozast

N24

2018. dec. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Túl kevés a fizud, sajnál; vagy nem értékeli magát ennyire; vagy nem akarja, hogy görcsölj, hogy "ilyen kicsi pénzből mit lehetne venni, aminek még örülne is, és hasznosítani tudja". Békét, nyugalmat, boldogságot szeretne maga körül látni. Amúgy pl szerintem vehetnél neki akkor akár mondjuk valami szép tollat, akár amin a neve van, netről is akár, bár sok a szállítási költség, úgyhogy inkább ajándék-boltban kéne szétnézni. Vagy egy tábla csoki:) Nem az anyagias dolgoknak kéne talán a Karácsony részének lenni. Én majd megbeszélem a párommal, ha majd lesz, hogy ne vegyünk egymásnak ajándékot, és ha majd gyerekeink lesznek, hát őnekik adjunk ajándékot, talán lehet, hogy csak pl 21-22 éves korukig kb; de nekem egy ilyen nap, amikor végre együtt vagyunk, mint család, akkor ne az ajándékokról szóljon. Szal egymás között ne ajándékozzunk, de majd ha lesznek gyerekek, nekik is legyen majd meg az a varázs. De mondjuk pl nem Jézuskásan adnánk elő, hanem hogy ilyenkor van olyan szokás, hogy megajándékozzák egymást az emberek. Amúgy pl klisé: zokni, naptár/notesz, és tényleg toll, és csoki. Ozt kész, és akkor ezekkel talán nem lőhetsz mellé:) Meg készítesz pl neki valami fincsi kaját, akár főtt ételre, akár süteményre gondolunk:)
2018. dec. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*Ja tényleg amúgy, írták az ajándékkészítést; még pl egy rajz is jó, vagy akár még feldobhatod ilyen kreatív, csillogó dolgokkal, vagy pl 3D -s képeslap; vagy pl van ilyen explosion box nevű dolog; leveszi a tetejét, és sok ilyen lenyitható fülecske van benne, amibe lehet cuki dolgokat idézeteket matricákat tenni:)
2018. dec. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!