Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert teszi ezt?

Figyelt kérdés

Egy pasi akivel egy helyendolgozom, es egy par hónapja úgy nézett ki, hogy engem kinézettmagának , es nekem is nagyon rokonszenvesvolt , vegul megis masikcsajba lett szerelmes, es talalkozgatnak , sejtem, hogy odaig van érte , folyton védi stb

Tehat az egesz vonzalom csakaz en oldalamról volt , ezek szerint velem csakviccböl flörtölt .

Megis ma többször is hozzamjött es megölelt meg tegnap bókolt a kinézetemre

Most mar tudom hogy nem jövök beneki , arra gondolok hogy azert teszi mert

1 - sajnal h hoppon maradtam

2- altatja a gyanúm mert meg nem kesz felvállalni az új kapcsolatát

3 - akarja érezni hogy énkedvelem

Bocs az elirásokért és helyesirási hibákért



#végakkordok
2019. dec. 10. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindharom lehet vagy az hogy a masik csaj lerazta es veled vigasztalodna
2019. dec. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az nem razta le, attól sose szabadul
2019. dec. 10. 22:28
 3/3 Rockarc ***** válasza:

En alapvetoen azt gondolom, hogy aki flortol az nyitott. A zavar ott kezdodik, ha van parja es akkor csinalja. Amennyiben nem igy van, az elejen itt sem igy volt, akkor viszont neked is illene venni a lapot es nyitni fele, ha akarsz tole valamit. Arra fog repulni a kis madarka, ahonnan kapja a visszajelzest, hogy nyitott kapukat donget.


Alapvetoen en azt latom, hogy manapsag ez az ismerkedesi szakasz is ugyanugy felgyorsult, sallangmentesebb lett, mint sok mas minden is, ami regebben volt. Mar senki nem dontoget falakat, hogy egy adott no bizalmaba tudjon ferkozni. Eleg nyitottnak lenni es korbenezni, hogy ki az aki vevo ra es arra orientalodni. Sokszor mar a nok is kezdemenyeznek, tehat elmult mar az a korszak, amikor a mi generacionk arrol mesel az unokaknak, hogy milyen kitartoan udvarolt a nagypapa. Fenet, a neten jobbra huzott. Nagymama, a nagypapa mivel hivta fel magara a figyelmedet? Superlike-kal. Gaz, nem gaz, ez van, a kapcsolat mas reszeben kell kielni a romantikat.


Legy nyitott, hogy lassak nalad erdemes probalkozni, es ha olyan ember jon, aki teged sem hagy hidegen, akkor ezt tudasd vele. Ha nem erti, akkor ramenosebben. Barmikor elsutheted, hogy ugy meginnek most egy kavet. Ha nem egy autista, akkor jobb esetben mar mondja a kavezo nevet, ahol meghivna egy kavera, rosszabb esetben kimegy es osszeszerencsetlenkedik a konyhaban egy kavet es boldog mosollyal hozza az asztalodra. Nem olyan nagy varazslat ez, es utana mar csak be tudjatok inditani a dolgokat. Es nem mellesleg ez semmit nem fog se levonni, se hozzaadni a kesobbi kapcsolat ertekehez, hogy feldobtal egy nyilvanvalo lasztit, amit le kellett csak csapni.


43F

2019. dec. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!