Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg létezik igazi? A mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik igazi? A mai elvadult világban?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 22:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
MI?? Férfi/nő/ember/kutya/macska/ló/ben/vivatv(L)/hülye digisek.. igen vannak
2010. júl. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
remélem igen
2010. júl. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Mert a Lovak szépek Ben is aranyos!! (L)Annyira jó kikapcsolodni!!
2010. júl. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
igazi társra gondoltam
2010. júl. 19. 22:26
 5/16 anonim ***** válasza:
Rengeteg olyan ember van a világon, akivel meglenne a közös vonzalom. Ezekből viszonylag elég sokkal le tudnád élni az életed. Így tehát relatív fogalom az "igazi". Mennyi az esélye, hogy a te "igazid" pont abban a körben mozog, ahol te, pont ott él, ahol te megfordulsz stb? Szerintem egy ember azzal éli le az életét, aki a fent említett 'rengeteg ember' csoportjába tartozik és épp ott él, ahol az a bizonyos illető.
2010. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Csak ehhez az kell, hogy ne a külsőségekre, a felszínre adjon valaki.
2010. júl. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Igen létezik. Csak sajnos egyre kevesebb,mert kezd minden kihalni a szerelem terén.
2010. júl. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
igazi alatt azt értem, akit jobban szeretsz mint saját magad, akiért bármit megtennél, akiről érzed, hogy ő a te párod, nem tudod megmagyarázni, hogy miért, csak érzed....olyan kilátástalannak tűnik pedig a helyzet...:(
2010. júl. 19. 22:32
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak egy emberrel kapcsolatban éreznél ugyanígy, csak ővele találkoztál épp...
2010. júl. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is letezik tobb lehetosege az embernek az eletben. Tehat lehet, hogy elsore ugy tunik, hogy lenne 5-10 "igazi" a kozeledben, de szerintem ha x utat valasztasz, utolag kiderul, hogy x nem volt az igazi, hanem y lett volna a befuto. Ha meg szerencsesen valasztasz, akkor nem lesz megbanas. Szerintem az igazi megtalalasahoz hatalmas szerencse kell, egy jo nagy adag turelem es kompromisszumkeszseg is kell egy jo kapcsolathoz...letezik igazi, igen. Csak nem szabad negativan hozzaallni az ismerkedeshez es minel tobb lehetoseget ismersz meg, annal jobban ki tudod valasztani az igazit illetve tudod masokhoz viszonyitani, mert az igazira azt tudod akkor mondani, hogy "igen, szamomra semmilyen mas ember nem tudta soha azt nyujtani, mint o".
2010. júl. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!