Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg létezik igazi? A mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik igazi? A mai elvadult világban?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 22:20
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
de ez a probléma, hogy még soha nem találkoztam ilyennel! pedig volt már egy két kapcsolatom
2010. júl. 19. 22:49
 12/16 anonim ***** válasza:
Először is ismerned kell magad. Azt kell tudnod, hogy neked milyen partner felelne meg, milyen tulajdonságokat tartasz fontosnak a partneredben. Pl. ha számodra fontos, hogy valaki legyen udvarias, ne beszéljen rondán, akkor ez máris egy szűrő. Hiába jó fej, jó a dumája, jól néz ki, ha ezen az első szűrőn megbukott, akkor nem érdemes tovább foglalkozni vele. Ja, és még valami fontos! Nem biztos, hogy az igazit a menő, népszerű emberek között fogod megtalálni. Lehet, hogy már most is ott van valahol körülötted, csak nem veszed észre, mert nem úgymond divatos (akár öltözködést, viselkedést tekintve). És még egy fontos dolog: időt kell szánni a másik megismerésére.
2010. júl. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Két kapcsolat még nem a világ... Ki mondta, hogy elsőre megtalálod?
2010. júl. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

utolsó, egy két...nem két kapcsolat

Úgy értettem volt már jó pár. Nyilván tudom mik fontosak nekem, nem egy tizenéves kis tini vagyok aki nem tudja mit akar. Nagyon is tudom, csak félek nem fogok olyat találni, vagy legalábbis nem itthon...

2010. júl. 20. 15:38
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem itthon? A házban keresed?


Egyébként megtalálod, Én pl hetente találkozok egy igazival.

2010. júl. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

humor harold és értetlen társait tudnám nélkülözni.

A normális kommenteket vagy tapasztalatokat pedig szívélyesen fogadom

2010. júl. 20. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!