Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feedee srác vagyok, és imádom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feedee srác vagyok, és imádom, hogy egyre kövérebb lehetek! Mi a véleményetek erről? Mennyire áll közel hozzátok a feederism, illetve melyik része tetszik jobban? Ha ti híztok, vagy ha hízlalhatjátok a partnereteket?

Figyelt kérdés
Bárki válaszoljon nyugodtan! Kíváncsi vagyok a véleményekre.

2019. dec. 12. 15:03
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
100%
Ja és én is szeretek főzni, enni, szeretkezni... Mert a világon ez a legjobb.. :-D
2020. jan. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
54%

Az ember nem véletlenül undorodik a hàjtól. A háj mindenhova lerakódik: beleidbe, szívedre, májadra... rontja az életminőségedet, és felére csökkenti a várható élettartamodat. Kinek kell olyan pár, aki kórházban tölti nyomorult életének megmaradt kis csonkját is, máj- stb. donorra várva? Egészséges ember menekül a háj láttán.


Az elhízás súlyos betegség, fordulj orvoshoz vele! Kezdd egy zsírmáj vizsgálattal.

2020. jan. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
54%
Az a baj a kover pasikkal hogy egyaltalan nem birjak a szexet szusszal. Otthon ulve matyizni lehet ez le sem esik, de 10-20 kilo plusz boven eleg ahhoz, hogy baratom te kifekudj orgazmus nelkul 10 perc utan... csak szolok. ;)
2020. febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
100%
inkább azt mond meg hoyg hogy hizlalod magad és a párodat. én 45 kiló vagyok zabálok és nem jön rám semmi :D
2020. febr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
58%

Erre nem is gondoltam,hogy mennyire jó lehet szuszogva,izzadságban fürödve megtenni néhány métert!

Nagyon vonzó tulajdonság!Főleg az tetszik,amikor daruval kell lehozni a fazont,mert nem fér le a lépcsőn,és menni se tud.

Aztán nagyon izgalmas az is,amikor cukorbetegség,érrendszeri betegség,szívelégtelenség jelentkezik 35-40 éves korában az embernek.

De télleg szuper!

De ne aggódj,vannak versenytársaid bőven!Ugyhogy húzzál bele,nőjön a háj!!

2020. febr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
70%
Keress fel addiktológust és obezitológust is.
2020. febr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
24%
Túlszaporodtak az idióták a világban...
2020. febr. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 A kérdező kommentje:
37-es, így igaz, itt vagy például te!
2020. febr. 18. 15:21
 39/55 anonim ***** válasza:
62%
Támogass olyan szerv3ezeteket, amelyek a szegények élelmezését intézik.
2020. febr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
3%
Ahelyett, hogy kiemeled a kérdést, azon gondolkodj a jövőben, hogy ki fog ellátni majd a sok egészségügyi problémáid miatt, amit ez az életmód fog indukálni.
2020. márc. 5. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!