Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne önbizalmam, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne önbizalmam, ha az emberi kapcsolataim borzalmasak? N/26

Figyelt kérdés
Akár jó vagyok, akár rossz akkor se vagyok jó senkinek. Barátnőim sincsenek már, és a párkapcsolataim sem éppen sikerülnek. Egyedül csak a családim szeret. Tisztában vagyok azzal, hogy mások boldogságára irigykedni nem szép dolog, de én irigykedek azokra akinek van egy szép párkapcsolatuk. Voltam már pszichológusnál is, aki próbál biztatni, jó dolgokat mond nekem, de még se tartom magam jónak.
2019. dec. 12. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld kicsit objektíven szemlélni magad és így vedd sorra az értékeidet! Ha ezzel megvagy, tudatosítsd magadban őket minden nap, minden percben! Próbáld meglátni a legapróbb szépségeket is a világban! Nem lesz egyszerű, az elején több elszántság kell hozzá, mint első olvasatra tűnik! De működik, voltam ebben a cipőben!
2019. dec. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Azt gondolom elsőnek magaddal kell foglalkoznod... Mi vezetett ide? Ha megvan a baj akkor azon javítani... Aztán jöhet a parkapcsolat.


31f

2019. dec. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!