Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedésnél nagy hátrány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél nagy hátrány, ha valakinek nincs diplomája, és nem is Magyarországon érettségizett? Mennyire számítanak ezek?

Figyelt kérdés
Vagyis az illető nem igazán ismeri a magyar irodalmat és történelmet, csak maximum a legalapabb dolgokat.

2019. dec. 13. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
22%

Nálam a diploma mindenképpen. Nem azért, mert hujj diploma, hanem ha egy okos, intelligens egyetem ezt a hatalmas színvonalú magyar oktatásban egy diplomát sem tud megszerezni, azért az szomorú.


Persze ha asztalos akarok lenni, ahhoz nyilván nem kell, de buta ez esetben se legyen.

2019. dec. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
A műveltség és a stílus számít, tök mindegy, hogy hol tettél szert rá. Ha van, az jó pont diploma híján is, ha nincs, az phd-val is behozhatatlan hátrány.
2019. dec. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Én Szerbiában nőttem fel, és habár tanultam magyar irodalmat és történelmet, csupán a szerb mellett. Amikor Magyarországon voltam egyetemen, akkor ez a két dolog volt, amiben az átlagtól lemaradva éreztem magam, de azt sosem vettem észre, hogy a párkeresésben ez bárhogyan is negatívan hatna rám.
2019. dec. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

kb alig számít.


kb úgy hetek múltán merült csak fel kérdésként, hogy kinek milyen végzettsége van..


Inkább csak az volt a lényeg, hogy ki mit dolgozik és hol

2019. dec. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
#3 Gondolom mert nő vagy.
2019. dec. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne randizz verseskotettel.


Különben a nők nagyrésze észre se veszi :)

2019. dec. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5,

férfi vagyok

2019. dec. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha szigorúan nézzük, a barátomnak nincs diplomája, még csak tanul(unk) érte.

Külföldön élünk, az ő országában, minden, amit a magyar kultúráról és történelemről tud, azt tőlem tudja.

Egyik se volt hátrány.

22/L

2019. dec. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Abszolút nem hátrány, nem is kell felvágni vele.
2019. dec. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha amúgy intelligens és tájékozott, és hajlandó azért művelődni az oldalamon (pl. színházba járni, egy-két magyar regényt elolvasni), ezzel nem lenne problémám.
2019. dec. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!