Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet e hatrany a tulzott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet e hatrany a tulzott magabiztossag?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egy nagyon celtudatos, hatarozott, magabiztos szemelyiseg vagyok. Tisztaban vagyok a hibaimmal is. Azt veszem eszre, hogy ez azonban a parkeresesben hatrany. Nagyon sok ferfi ir ram, vagy szolit le, jon oda. Viszont 3-4 talalkozo utan ez az egesz teljesen kifullad. Mintha megijednenek. Viszont azert nem gondolok masra mert idovel megis szinte egytol egyig kis ido utan visszakart jonni, de nalam nincs masodik esely/lehetoseg. Miert lehet ez? Allhat e a ket dolog kozott osszefugges?
2019. nov. 15. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha magabiztos vagy alázat nélkül, arra szoktuk azt mondani, hogy nagypofájú. Taszító párosítás ez nőnél.
2019. nov. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem vagyok nagypofaju es az a fajta ember aki mindent jobban tud a masiknal. Hagyom a masikat, hogy elmondja a velemenyet, meghallgatom es termeszetesen ha igaza van elfogadom. Okoskodasrol sincs szo.
2019. nov. 15. 19:34
 3/12 anonim ***** válasza:
37%

Jobban tudod nálam, hogy milyen vagy? Há' mondtam én, hogy nagy az arcod. 😆

Arra értettem első körben, hogy lehet, hogy hencegsz.

2019. nov. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy rugalmatlan a gondolkodásod? Meg hogy a másik fél téged csak annyiban érdekel, hogy mennyire illik be az általad meghatározott keretek közé?
2019. nov. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%

"Ha magabiztos vagy alázat nélkül"


Miért kéne bárki felé is alázattal lenni? És miért csak a nőknek? Nem véletlen nincs neked párod!

2019. nov. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Inkább azt mondd meg, hogy miből gondolod, hogy a magabiztosságod a gond? Illetve miben nyilvánul meg a magabiztosságod? Nem lehet, hogy kevered az arroganciával?
2019. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
#5. Magad és a környezet felé kellene alázatosnak lenni. Hogy nem te vagy a világ közepe, nem ta fingottad a passzátszelet, van még hova fejlődnöd főleg magadhoz vagy akár másokhoz képest. Ez az alázat. Nem megalázkodást kell érteni alatta.
2019. nov. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:

"... de nalam nincs masodik esely/lehetoseg..."

Talán ezen a gondolkodásmódodon kéne változtatnod, hogy amikor valaki rád ír X nap után, te azt gondolod, hogy ÚJRAPRÓBÁLKOZIK. Nem, nem újrapróbálkozik, hanem folytatja azt, amit elkezdett.

#6: "Nem lehet, hogy kevered az arroganciával?"

Olykor a nőies arrogancia, határozottság még vonzó is lehet, ha nincs túlzásba véve.

2019. nov. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A legoptimálisabb, ha a hideg fej meleg szívvel párosul. Túl racionálisan nézed a világot, az embereket, ami egy szinten jó, mert egyfajta önvédelmet alakíthat ki így az ember magának, azonban pont, hogy ezzel riasztod el magad körül is őket. Az arany középút megtalálása lenne a fontos. 2 könyvet tudok ajánlani:

*Thomas Erikson: Idiótákkal körülvéve;

*13 dolog, amit a mentálisan erős emberek elkerülnek - Amy Morin.

Mindkettő abban segít, hogy önmagad-, illetve a környezeted működését megértsd, ami hozzásegíthet abban, hogy rád találjon a tartós szerelem.

2019. nov. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolso! Nagyon szepen koszonom, utana fogok nezni mindenkepp. A tobbieknek is koszonom a valaszat. Elgondolkodtato.
2019. nov. 15. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!