Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most szerintetek mit akar tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szerintetek mit akar tőlem?

Figyelt kérdés
Van egy srác egy tanfolyamon. Nagyon jóba lettünk. Be is jön nekem. Egyfolytában bámul és mosolyog rám, de nem idegesítően hanem kedvesen. Majdnem egy útvonalon megyünk haza. Az első pár napban jöt velem végig. Még meg is viccelt azzal h amikor leszálltunk a buszról ő elbújt a fa mögé majd előbukkant gondolva h vicces h kerestem. A 3.nap meg elvitette magát félútig az egyik haverjával majd a metró lejárat előtt várt és cigizett mikor én oda értem a busszal. Köszöntem és mentem a metróhoz. Majd nem sokkal később ő is jött, de nem szólt hozzám mert a másik vagonba szállt egyedül. Már ez kiverte a biztosítékot nálam. Ezen a héten pedig végig mellettem utazott a buszon. Szinte rámtapadva ült mellettem. Mikor leszálltunk nem köszönt el és felszívodott. Másnap szintén ez csak ott felszállt a metróra is aztán 1 megálló után le, de amikor leszálltam láttam őt is. Mint egy szellem. Most nem tudom mivan. Nagyon gyerekesnek tűnik ez és idegesít h nemtom miért csinálja ezeket. Mi a logika benne. Szerintetek?
2019. dec. 14. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Adtál neki pozitív visszajelzést? Vagy csórikám csak erőlködik, te meg elvárod hogy mindent ő csináljon?
2019. dec. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Adtam neki. Mosolyogtam rá mikor láttam h néz. Próbáltam érintkezni is vele.
2019. dec. 14. 17:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor a buszon ott ül melletted, miért nem kérdezed meg tőle? Mi honnan a piből tudjuk, hogy mi baja van? Annyi ember van, annyi személyiséggel, nincs olyan, hogy valaki ugyan olyan mint a másik, vagy ugyan úgy gondolkodjon.
2019. dec. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudja szerencsétlen, hogy mégis hogy áll nálad. Főleg ezek után, ott van melletted és nem szólsz még hozzá sem. Mosolyról meg annyit, természetesen jó az, ha mosolyogsz rá, de ha ezen túlmenőleg még annyi sincsen, hogy megkérdezd, hogy mivan vele akkor teljesen megértem, hogy nem érti, hogy mivan. Próbáld keresni a társaságát, lássa azt, hogy valóban érdekled és nem csak azért mosolyogsz, hogy ne legyen az egész csevegés kellemetlen.
2019. dec. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt írod, hogy nagyon jóba lettetek. Én nem így látom. Bizonytalan a srác, de az is lehet, hogy tutyi-mutyi. Tudod, milyen a tutyi-mutyi? Kell, hogy kiérezd a hangzásból.
2019. dec. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!