Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy azért nem akar tőlem semmit mert kevés lájk van a profilképemen?

Figyelt kérdés
Olyan jól indult a kapcsolatotunk, de mióta visszajelölt Facebookon mintha kicserélték volna.
2019. júl. 21. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos! Csakis ez lehet az ok!
2019. júl. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Jó vagy. Legalább nevethettem...
2019. júl. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
😭😭😭 Ez olyan szomorú. Nyár van, buli van, te meg itt bas2od a rezet ezen a szép estén és kamu kérdést írsz ki.
2019. júl. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%

nekem ezt mondta egy luvnya :D

Kevés lájk, kevés ismerős és ez olyan "parás":D


Aznap este pont szartam egyet, és esküszöm, életemben nem könnyebbültem meg mint akkor a wc-n. Olyan kábelt fektettem mint a nabucco gázvezeték:D


27f

2019. júl. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Igen lehetséges sajnos 😏

Próbálj meg több làjkot gyűjteni hátha jobb lesz 🤣

2019. júl. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Inkabb megforditanam,azert van keves like a profilkepeden,mert nem akar toled senki semmit :D

Egyebkeeent,valami koze van hozza.marmint ha en facebookon nezelodok,es egy csaj kepein 10-20-30 like van,akkor elkezdek gyanakodni hogy vajon mi nem stimmelhet vele.

Egy normalis(ertsd kulsore is es nem pszichiatriai eset) csajert azert tolonganak az urak,es ezt kifejezik like formajaban is.

2019. júl. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!