Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyermektelen, fiatal nők! El...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermektelen, fiatal nők! El tudnátok fogadni a párotok előző kapcsolatából született gyerekét?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért, ha nem, mièrt nem?

Hogyan viselnéd az exbarátnő folyamatos jelenlétét, és a kevesebb időt+pénzt, amit a gyerekre kell fordítani.

Elsősorban 20-35 körüli nők válasza èrdekelne, akik szeretnének majd még gyereket.


2019. dec. 16. 12:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%

Ha nagyon szerelmes lennék a férfiba, természetesen elfogadnám a helyzetet és a gyermekét is

22L

2019. dec. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem. 23 vagyok. Kizártnak tartom. A 25 körüli pasiknak igen ritkán van gyerekük egyébként is. 10 év múlva biztos majd máshogy gondolom, de most elképzelhetetlen.
2019. dec. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Én saját gyereket szeretnék, nem pedig a máséval bajlódni. Nevelje csak mindenki azt a gyereket, amelyiket megcsinált!

29N

2019. dec. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Nehezen viselném az exet, és alapvetően kerülném a gyerekes férfiakat, viszont ha valamiért mégis beleszeretnék és szuperül összeillenénk, akkor a gyereket el tudnám fogadni. Viszont ha nem lenne hajlandó velem is közös gyereket vállalni, összeházasodni meg hasonlók, akkor az egyértelműen válóok lenne, igazából ez lenne az első kérdésem, ha esetleg ilyen helyzetbe kerülnék, hogy nyitott-e újból nekifutni a családi idillnek.
2019. dec. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

29 éves vagyok. Nem tudnám elfogadni, ezért csak olyanokkal ismerkednék, akiknek még nincs gyereke.

Munkatársnőm 30 fölötti, neki nincs gyereke, de simán nagyon jól elvan párjának a kislányával.


Egyéne válogatja, hogy ki fogadja ezt el és ki nem.

2019. dec. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11%
Ez csak sok pénz és jóképűség kérdése.
2019. dec. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

Attól függ hogy viselkedik a gyerek es hozzám hogy viszonyulnak!

A pénz az zavaró arra keszuljetek fel,főleg ha a gyerek gyartja a. Nagy telefonszamlakat,vagy ha az apja mindenfele kutyuket vesz neki sok penzert.

Ha viszont a pasi jo tulajdobsagokkal rendelekezik es velem is jól banik nem.költ hulyesegekre akkor vagyok olyan rugalmas h miert ne,elfogadom a gyereket.

2019. dec. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%

Én nem saját véleményt fogok erről a kérdésről írni, hanem egy globális képet. Azért nem szeretem az ilyen kérdéseket, mert általában defektes szokott lenni, mivel minden helyzet különböző. Nem tudsz pro és kontrákat írni, csak mikor egy helyzet van, de akkor sem biztos, hogy objektív az egész, mert függ sok mindentől és több embertől is, akik az ilyen kapcsolatba benne vannak.


Akinek gyereke van szerintem alapból megosztott, nem teljesen szabad, tehát itt is ott is kell lennie, még ha van az exnek élettársa, barátja, új férje, gyakran olvasom, és mondták is, hogy attól függetlenül sokszor az exférj van ugrasztva mert nem indul az autó, és mert a jelenlegi párja lusta vagy éppen közbe jött egy program anyukának és a gyerekre apukának kell vigyáznia, miközben lenne program a barátnővel is. Több pasi írta már chat oldalon, hogy nekik van gyerek, és bizony ők többet nem akarnak már. De az is kérdés, hogy anyuka vagy apuka milyen, mert ha keveset foglalkozik a mostani gyerekével, akkor kérdés mi lesz a következő gyerekkel az új barátnővel, ó igen biztos cuki, és édes, de kell, csak aztán később jönnek a problémák, egyszerre két helyen ott lenni, és ha netalántán apuka genetikáját örökli az a cuki gyerek és az exnél is egy ugyanilyen pici gyerek van aki érzelmileg erősebb, akkor egyszerre kell két helyen jól kezelni a cuki kisgyerekek állandó hisztijét az asszonyal és az exasszonnyal az oldalukon, és nem mindenhol baráti az exasszonbyal való kapcsolat, állandóan utána pakolni, mindezt úgy, hogy közbe a másik exasszonynál szintén el kell játszani. És képzeld el ha már kb. az 5. asszonyon van túl, és mindenhol van gyerek, és akkor találkozik az éppen aktuálissal aki mondjuk a kérdésben szerepel, és egyszer csak apuka azt mondja, hogy nem csak a gyerekeit kell elfogadnia, de azt is hogy több gyereket már nem akar.


Bizonyos helyzetekben ez egyáltalán nem probléma, ha EQ és IQ intelligencia van mindkét részről, de bizonyos helyzetben probléma.



Kérdés, hogy ilyen helyzetbe mit fogadjon el a nő, hogy vagy mellette marad és no gyerek szerelem címen, vagy talál egy olyat ahol van szerelem is és lesz gyerek is.

2019. dec. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha hárman fogunk együtt élni, akkor ehhez kell mindenkinek alkalmazkodni, és meg kell találni a mindenki számára elfogadható megoldásokat az adott helyzetben. Ha ez működőképes, akkor nincs gond, de ha nem, és mondjuk a gyerek miatt minden második nap történik valami, aminek veszekedés a vége, akkor sajnos az a kapcsolat hosszú távon nem működőképes, legalább is nagyobb változások nélkül nem. Az exbarátnő szintén lehet vagy nem lehet vita tárgya. Ha nem ad okot féltékenységre, akkor legalább ez nem probléma, ha meg igen, annak megintcsak meg kell találni az okát, megkérni a párodat, hogy esetleg ő is álljon másképp hozzá, ha neg nem megy, az is lehet ok a szakításra.
2019. dec. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem.

A gyermekvállalást úgy akartam megélni, hogy mindkettőnknek ez az első, nem pedig azt hallgatni hogy az előzőnél ez így meg úgy volt. Nem akartam, hogy a párom ebben tapasztaltabb legyen nálam és ne ugyanúgy élje meg, mint én. A második gyereknél mindenkinek kicsit lankadtabb az a bizonyos izgalom. Nincs meg az ismeretlen dolgok miatti izgulás szépsége.

2019. dec. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!