Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal pasik! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal pasik! Ti összejönnétek olyan nővel akinek van már más kapcsolatából egy gyereke? Miért van h. sok pasi olyan nővel jön össze, akinek mástól van már gyereke (legalábbis a környezetemben ezt látom), pedig sok a helyes, fiatal egyedülálló lány.

Figyelt kérdés
szerelem, fiatalok, fiatal pasik, egyedülálló anyák
2013. ápr. 26. 14:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Más ivadékát biztos nem nevelném fel. 20/F
2013. ápr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Bocsi, de valamiért oda írta ki a kulcs szavakat :D
2013. ápr. 26. 14:58
 3/15 A kérdező kommentje:
Igazad van! Nekem egy exem engem egy egyedülálló fiatal anyuka miatt hagyott ott akinek már van gyereke mástól... Én se tudnák összejönni mondjuk egy elvált családapával, gyenge vok én ahhoz h más gyerekét istápoljam + még hallgassam a pasi gyerekének az anyját ahogy féltékenykedik.....
2013. ápr. 26. 14:59
 4/15 anonim ***** válasza:
Elég gyakori ez, észrevételem szerint. Lehet hogy a pasi meddő (ilyen is van), de az is lehet, hogy a nő nagyon megtetszik neki, beleszeret a nőbe. Másrészt vannak oylan simlis pasik, akik kihasználják ezeket a nőket (pl. laza kapcs.,háztartási cseléd=anyuka típus...., aztán mikor van más nő, lelépnek).
2013. ápr. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Van akinek ez nem probléma, de lehet ugy gondolja, hogy akkor már nem kell gyereket csinálni, nem kell 9 hónapot végigszenvedni, nem kell a szülésen ott lenni túl van az első nehéz hónapokon.


Amúgy meg lehet hogy sok az egyedülálló csinos lány csak azok még válogatósak és nem tuti h kellesz nekik. De egy anyuka is lehet ugyanolyan csinos nő mint a többi akinek nincs gyereke, csak ő már nem annyira válogat hanem a gyerek érdekeit nézi leginkább.

2013. ápr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az olyan nő pont azért válogat, mert a gyerek érdekeit nézi. Egy anyuka már nem igen fekszik össze csak úgy akárkivel jóesetben(!!!), megválogatja a partnereit.


Mellesleg érdekes kérdés, én ilyet nem tapasztaltam, lehet azért, mert gyerek nélkül is mindig volt barátom és nem is igazán tervezek gyereket szülni. 30 alatt tuti nem.

2013. ápr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül a klónomat nevelném, mint Jango Fett.
2013. ápr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A szerelmet nem választja az ember, egy gyerek meg egy gyerek, nem "ivadék". Én ugyan nem vagyok anyuka, de szerintem ha valaki csinos, vonzó, jó ember, akkor vonz másokat és teljesen mindegy, hogy van-e már gyermeke. Egy huszonéves anyuka, aki mondjuk egyedül marad, meg nehogy már elássa magát azért.
2013. ápr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
# 6/8 Én is igy vok vele!! Nekem NINCS az a pasi, akinek szüljek, MÉG HA FEJRE ÁLL AKKOR SEM! Én nem akarom egyedülálló anyuka lenni, azt se akarnám h a gyerekem azt se tudja eldönteni h ki az apja.......... Meg az ilyen nők is akik egyedülálló anyák sokszor eláshatják magukat, mert a gyereket lepasszolják a nagyszülőknek, elmennek bulizni, aztán meg részegen mennek haza, vagy éppen összefekszenek másokkal.. Aki meg nem akar gyereket az védekezzen, ne "csak vigyázzon", mert szertintem olyan nincs hogy "csak becsúszik". Azért van óvszer h. a pasi magára húzza, a nő meg EGYE a fogamzásgátlót x)
2013. ápr. 26. 15:51
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

Azt mondod sok a helyes, fiatal egyedülálló lány?

Szerintem meg nagyon kevés.


Összejönnék olyan nővel akinek gyereke van de nem terveznék hosszú távra és nem tartanám el más gyerekét. Azt nem várhatnám el h passzolja le a gyereket az apjának de ő se várhatja el egy férfitól h más gyerekét tartsa el.

2013. ápr. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!