Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék szerelmes lenni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék szerelmes lenni, de nem tudok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ha tetszik egy nő és minden passzolna, valahogy kibukik egy olyan apróság, ami miatt kiábrándulok belőle. Ez a kis apróság után tehetne bármit, akkor sem tekintenék rá úgy mint életem nőjére. Tudom, hibája vagy olykor arrogáns megjegyzései mindenkinek vannak, ezt vagy elfogadja a másik vagy ő is ugyanígy reagál. Én olyan vagyok, hogy inkább odébb állok. Nem akarok olyan nővel élni, akinek ilyen olyan megjegyzései vannak rám.


Lehet így megmaradok magamnak, viszont nem tudok ilyesmit elfogadni. Ha a nő nem tiszteli a férfit, onnantól nincs miről beszélni. Nem azt mondom, hogy hajoljon meg előttem minden nő, csak tudja mi a tisztelet.


Sajnos sok nőnek lenne mit tanulni.


2019. dec. 16. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen megjegyzései voltak ennek a bizonyos nőnek? Monddj példát, kérlek.
2019. dec. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*mondj
2019. dec. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Személyeskedő és nagyon sértő, ami miatt a nőkbe vetett hitem elszáradt.
2019. dec. 16. 20:47
 4/12 anonim ***** válasza:
A szerelem csak egy érzés BENNED, amivel azonosulsz.
2019. dec. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

De azt ugye tudod, hogy a tiszteletnek kölcsönösnek kellene lennie? Ez benned megvan az adott nő/k iránt?

Konkrétabb példát nem tudnál mondani?

2019. dec. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tisztelem a nőket, de ezt vissza nem kapom.
2019. dec. 16. 20:54
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha valaki személyeskedő, sértő megjegyzést tesz rád, annak valószínűleg oka lehet, szóval szerintem magadban is érdemes lenne nézelődni picit...

Azt pedig senki nem erőlteti rád, hogy olyannal legyél, akivel nem akarsz, csak akkor miért született ez a kérdés? Nyilván foglalkoztat a téma, nem léptél rajta túl.

2019. dec. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Megjegyzem, ha ennyire kattogsz rajta, akkor valószínűleg betalált az a megjegyzés. Ha nem éreznéd magadra nézve igaznak, akkor egy vállrándítással ráznád le magadról és nem foglalkoznál vele.
2019. dec. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nincs konkrét oka, szinte minden nő akivel valamilyen kapcsolatba kerülök rövid időn belül átmegy olyan stílusba, ami érthetetlen. Ezáltal kiismerem őket és rájövök hogy nem kár értük.
2019. dec. 16. 21:01
 10/12 anonim ***** válasza:

Én nem látok benned semmi tiszteletet a nők iránt.

Nekik miért kéne változniuk? Meg hogy is, neked van problémád, lépj túl rajta valahogy!

2019. dec. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!