Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék szerelmes lenni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék szerelmes lenni, de nem tudok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ha tetszik egy nő és minden passzolna, valahogy kibukik egy olyan apróság, ami miatt kiábrándulok belőle. Ez a kis apróság után tehetne bármit, akkor sem tekintenék rá úgy mint életem nőjére. Tudom, hibája vagy olykor arrogáns megjegyzései mindenkinek vannak, ezt vagy elfogadja a másik vagy ő is ugyanígy reagál. Én olyan vagyok, hogy inkább odébb állok. Nem akarok olyan nővel élni, akinek ilyen olyan megjegyzései vannak rám.


Lehet így megmaradok magamnak, viszont nem tudok ilyesmit elfogadni. Ha a nő nem tiszteli a férfit, onnantól nincs miről beszélni. Nem azt mondom, hogy hajoljon meg előttem minden nő, csak tudja mi a tisztelet.


Sajnos sok nőnek lenne mit tanulni.


2019. dec. 16. 20:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

"Én nem látok benned semmi tiszteletet a nők iránt."


#10, de beteg vagy! 😂 Sőt inkább skizofrén... Mit látsz még bennem így ismeretlenül?

2019. dec. 17. 17:50
 12/12 anonim ***** válasza:

#11, a kutyaidomár stílusodat meg az önteltségedet.

A butaságodat is, a skizofrén is mást jelent, meg ezt a buta áltánosítást: "nők".

Sok van, sokféle, de nem neked való ez, azt hiszem.

2019. dec. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!