Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan oldal, fórum,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan oldal, fórum, vagy bármi más ahol a karácsonyt magányosan töltő emberekkel lehetne közös programot szervezni?

Figyelt kérdés

Konkrétan a Szent estére gondolok. 44 éves vagyok és miután idén nyáron elmúlt a hosszú ideje tartó kapcsolatom, ez lenne az első olyan szent este amit egyedül töltenék.

Talán más is van ilyen helyzetben. Nem szexpartner keresés a célom.


2019. dec. 17. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon is lehet, bár az utolsó mondatodnál jelentősen csökkentek az esélyeid.
2019. dec. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33 éves vagyok, 5 éve töltöm egyedül a karácsonyt. Barátnő nincs, családot eltemettem 13 éve, testvérem szintén nincs. Szenteste dolgozni fogok és megeszek egy zselés szaloncukrot a fáról. Valahogy csak megleszel.
2019. dec. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen. Az meg sem fordult a fejemben, hogy itt is lehet. Ezért sem írtam azt, hogy férfi vagyok. Ha így jobb, nem qrvát keresek. Nyilván, ha találkoznék olyan nővel akivel kölcsönös a szimpátia, akkor bármi lehetséges.
2019. dec. 17. 23:34
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Egy időben a református közösség elveszett tagjait látogattam, nekem már rég nem probléma.

De most nem tudok járni, úgyhogy maradok egyedül.

Ne parázzatok, ünnep akkor is.

2019. dec. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szörnyű olvasni, hogy ennyi magányos ember lesz karácsonykor (is).

Utálom a karácsonyt, de legalább egyedül nem kell töltenem, társaságom lesz.

2019. dec. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is egyedüli leszek/vagyok. Én szívesen beszélgetnék majd egy nővel.
2019. dec. 18. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!