Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt aki *kifejezetten* nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt aki *kifejezetten* nem társkeresési célú oldalon talált magának párt?

Figyelt kérdés

Nem igazán probléma, inkább kíváncsiság. Tehát pl. álláskereső szociális hálón (mint a L.-in) vagy valamely szakmai fórumon ha talált rá a szerelemre. Tudom, hogy csak a profi fotózás és smink miatt, de pl. nekem különösen bejönnek a legismertebb profi álláskereső-ajánló közösségi oldal hölgyei.

Pl. itt is keresnek párt, de az még nem is annyira extrém...



2018. szept. 21. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Én pl. Conversation Exchange-en ismertem meg a páromat, ami arról szól, hogy anyanyelviekkel gyakorolj egy neked idegen nyelvet.
2018. szept. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kicsit más jellegű és nem is extrém- én régen a hotdogra jártam játszani és ott ismertem meg az akkori párom amőbázás közben.
2018. szept. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az jó. Nekem több barátnőm is volt már amőbáról, de más oldalról :D De az még szerintem sem olyan extrém, mert legalább laza a hangulat. De van, ahol nem nagyon merném bevállalni, hogy ráírok...
2018. szept. 21. 23:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Sok olyat ismerek aki pl ezen az oldalon ismerkedett meg a párjával, van aki azóta már házas, és ez se éppen egy társkereső oldal
2018. szept. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ismerősöm valami macskás fórumon talált párt (hetero)
2018. szept. 22. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Én anno a játék.hu oldalon találtam partnert. Igaz csak szex volt meg érzelem is,de nem lett belőle igazi párkapcsolat.
2018. szept. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem itt gyakorin jött össze egy komoly kapcsolat.

Kiderült hogy hasonló témák érdekeltek minket, ezért pár hét után eljött..

Elég messze lakott de volt kocsija, és furcsa tudom hogy a csaj jár a pasihoz, de nálunk ez volt. Tetszettünk egymásnak, megértettük egymást, aztán gyorsan összejöttünk, olyan volt mint valami álom.

Már terveztük a házasságot is (8hónap után), de aztán elkövettünk pár végzetes hibát, és széthullott az egész. A lényeg hogy még itt is összejöhet, de szerintem bárhol :)

2018. szept. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rokon lány itt a gyakorin, valami irodalmas oldalon tett fel egy kérdést (emelt magyar érettségihez akart konzultálni valakivel). Harmadéves bölcsész hallgató srác válaszolt neki, aztán emailezés, telefonszám csere, randi. 3 éves kapcsolat lett belőle.
2018. szept. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!