Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a barátnőtök segédeszközt használna a szexhez?

Figyelt kérdés
Pl egy csikló stimulálót?
2019. dec. 18. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Férfiként elgondolkodnék, hogy szarul csinálok valamit...
2019. dec. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A technológia mindig "profibb" lesz, mint az emberi tényező, még a magukat agyonfényező emberek esetében is - így csak javíthat a dolgon, az meg sosem baj, miért kellene a másik boldogságának útjába állni? (Feltéve amíg csak ennyiről van szó és nem a ghánai kosárlabdacsapat büszkeségeit kívánja felhasználni)
2019. dec. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nincs ezzel semmi gond, egyszerűen nem kell konkurenciának tekinteni az ilyen segédeszközöket! Az én barátnőmnek is van vibrátora, viszont azt is elmondta, hogy az én farkam sokkal jobb. Sőt mikor együtt vagyunk akkor elő is szoktuk venni, és két menet közt kényeztetem vele.
2019. dec. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Nekem a párom vesz ilyesmit, szóval nem zavarja.
2019. dec. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Edricus, pedig egy másik kérdésnél kiderült, hogy az igazi szoros kapcsolat ismérve, hogy az asszonyt megdughatják többen is, a pasas meg örül ennek. 😃
2019. dec. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5


Mother of god... Elvetemült elmék helye ez.

2019. dec. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Éb pont ilyesmire akarom rábeszélni, mert szeretnék vele úgymond "játszani", de ő meg nem akarja🤯
2020. júl. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!