Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok, ha kiderül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok, ha kiderülne, hogy a barátnőtök még mindig együtt van az exével?

Figyelt kérdés

A lényeg röviden, hogy mi úgy jöttünk össze, hogy nekem azt mondta, hogy már pár hete szakított az exével. Fel is vállalt az ismerősei előtt. Utcán, nyilvános helyeken kézen fogva mászkáltunk, közösségi oldalakon közös képek, stb.

Azonban közel 1 hónap után kiderült számomra, hogy még mindig együtt van az "exével", konkrétan együtt is laknak.


Nyilvánvalóan játszik velem. Az is nyilvánvaló, hogy valamit nagyon jól csinál, mert engem is hetekig meg tudott vezetni, meg az "exe" előtt sem bukott le.

Vagy valami perverz módon az "exe" is benne van a játékban?


Szóval ti mit csinálnátok? Kitálalnátok? Borítanátok? Lebuktatnátok? Most már ismerve a "játékszabályokat", játszanátok tovább és megvárnátok, hogy mi sül ki belőle?

Az a helyzet, hogy a szex vele nagyon jó, azt nem szívesen adnám föl.


2019. aug. 22. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
45%

ha közös az albi pl akkor elég nehéz lelépni mivel simán számonkérhető a bérleti dij fele a csajon

vagy nem talált még magának másik lakhatást

miért kell egyből rosszra gondolni ???


ha meg csak a farkad érdekel h melegben legyen akkor meg mit háborogsz ?

neked a csaj csak egy lyuk így viszont ne érdekeljen hol lakik és kivel ...

2019. aug. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Totál lehangoló a hozzáállásod. Jo
2019. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A barátnőmnek saját lakása van és azt mondta, hogy már korábban (tehát a konkrét szakítás előtt) elköltözött az exe.
2019. aug. 22. 13:45
 4/9 anonim ***** válasza:
* véletlen elküldtem. Szóval. Jó a szex vele és ennyiben ki is merül? Szerintem ha valaki felvállal mindenhol stb, kizárt, hogy valóban együtt legyen az exxel. Max olyat tudok elképzelni amit leírt az egyes válaszoló. Ha annyira borítani akarod azt a bizonyost nehogy pofára esés legyen, hogy közlik veled, hogy tudnak rólad és pont nem érdekli.
2019. aug. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megnyugtatlak, nem egy lyuknak tartom, nagyon megkedveltem már-már bele is szerettem. Amikor kiderült számomra, a sírógörcs kerülgetett, alig aludtam éjszaka. Egyelőre nem tudom elengedni, de úgy érzem, hogy már szeretni sem.
2019. aug. 22. 13:47
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
És mi tart vissza attól, hogy meg kérdezd :drágám ez mégis mi? Miért vagy hogy?
2019. aug. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan barátnőm, aki még fél évig együtt élt az exével a barátnőm barátnőjének lakásában, hárman. Nem kívánom senkinek ezt. Kicsit rá is ment a kapcsolatunkra, mert ők egyetemen is évfolyamtársak voltak, közös tanulmányi projektben is dolgoztak. Szóval nem egyszerű az ilyesmi. Hogy megcsalt-e az exével, amikor hazament tőlem/hazamentem tőle? Ezt már senki nem tudja meg. Ők 5 évig voltak együtt.

Szerintem szembesítsd, hogy ez így nem oké, és ha nem biztosít tettekkel is afelől, hogy változtat a dolgon, kalap-kabát neki. Ilyenben nem szabad engedékenynek lenni, mert kihasználják az emberek a másik naivitását.

2019. aug. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogy én mit tennék, ha ilyen nagy hülyét csinálnál belőlem?

Szakítanék szó nélkül.

Poénból esetleg "erőszakoskodnék", hogy ma hozzá menjünk dugni.

2019. aug. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szakítottam vele.
2019. aug. 23. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!