Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnom kellett volna, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnom kellett volna, hogy szexuális jellegű viszonzást vár?

Figyelt kérdés

Egyik barátomnak meséltem, hogy valami baj van a gépemmel, és a haverja aki prograpozónak tanul és hallotta, fölajánlotta hogy segít. Kérdeztem utána hogy mivel tartozom, de pénzt nem fogadott el. Hanem arra próbált célozni, hogy ha már segített nekem, nem-e lenne kedvem szexelni vele. Mondtam hogy én ezt nem tudom teljesíteni, de ha bármikor tudok tenni valamit érte, szóljon. Nem bunkózott utána, csak csalódottan elment. Még én éreztem rosszul magam, hogy hogyan is gondolhattam, hogy önzetlenül segít? Nagyon hülye voltam? Tudnom kellett volna hogy nem "ingyen" csinálja?


L/23


2019. dec. 18. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem mondta előre, mit vár. Amúgy tahó volt, mert ilyet nem szokás kérni. Ne érezd rosszul magad!
2019. dec. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, máskor előre letisztázom, hogy ilyen viszonzást ne várjanak, akkor inkább hagyjuk a dolgok, még ha hülyének néznek is!
2019. dec. 18. 22:33
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
#22.33 Ne tisztázd előre, mert hülyét csinálsz magadból! Én legalábbis furcsán néznék, ha egy nő segítséget kérne, és rögtön hozzátenné, hogy "de nem lesz szex".
2019. dec. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2%
"Nincs ingyen ebéd!"
2019. dec. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%

Nem.

Eleve normális ember nem dugást vár el egy gépjavításért. Te meg nem vagy k***a, nem vagy köteles ellenszolgáltatásért cserébe szexelni. ;)

"Tudnom kellett volna hogy nem "ingyen" csinálja?"

Tudtad is. Ezért akartál fizetni. Azt, hogy ő ekkora élettelen pöts, hogy normálisan csajozni sem tud, csak ilyen aljas módon, nem tudhattad.

2019. dec. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Nehogy már te feszengj!

Bunkó, lúzer, fujj!

2019. dec. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már várok valamit cserébe, előtte beszéljük meg a bérezésemet. Neki kellett volna mondani.
2019. dec. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem nincs ezzel gond. Ő bepróbálkozott, te visszautasítottad. Volt egy ingyen gépjavításod. De most komolyan, már próbálkozni sem szabad? :)
2019. dec. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!