Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyen, ha egy férfi fizetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen, ha egy férfi fizetett már lánynak/nőnek szexuális dolgokért ami nem feltétlen szex vagy akár csak szexért cserébe?

Figyelt kérdés
2019. nov. 2. 07:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem, senkinek nincs joga elítélni a másikat, ha nem árt vele senkinek.
2019. nov. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem szégyen, régen tehetősebb körökben természetes volt. Azért kíváncsi lennék egy statisztikára, hogy életük folyamán a férfiak hány százaléka próbálta ki, vagy csinált ilyet.
2019. nov. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok akinek megalazo lenne ha fizetnie kene es csak akkor kapna meg vkit mashogy meg nem kèpes.
2019. nov. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
A nők szégyennek tartják. Ha összejössz egy nővel, semmiképpen ne mondd el neki!
2019. nov. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%

Szo szerint ertelmezve mar akkor fizetsz,a mikor meghivod randira es fizetsz az etteremert.

Amugy nem szegyen, a baratom egy prostival vesztette el a szuzesseget. Erdekesnek tartottam.

2019. nov. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szégyen, akkor szégyen az is, mikor a nő szexuális dolgokért cserébe pl. elmegy nyaralásra a pasassal, vagy beköltözik a csávóhoz, és hagyja, hogy a férfi fizesse az összes kiadást stb.
2019. nov. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Az utolsó kettőnek igaza van. Férfiként akkor is fizetsz a szexért, ha barátnőd van.
2019. nov. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%

#7 bizony bizony! Ha a szex mennyiségét nézem, akkor jobban jártam akkor amikor prostinak fizettem, mint amikor a barátnő miatt fizettem...


De a remény hal meg utóljára, remélem találok olyan barátnőt akinél nem lesz így, vagy legalább is nincs álarca ami pár hónap után leolvad...

2019. nov. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 mikeXxX ***** válasza:
69%

3# Nekem az lenne !

És mi ez a nyomorult szöveg hogy a barátnőért is fizetsz ?

Az hogy nektek nyomorult kapcsolatotok volt ne legyen már a világ hibája !

Érdekes nekem hol én hol a párom fizetett akár nyaralást akár vacsorát akár tankolást vagy akármit !

2019. nov. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9 azzal, hogy elhivsz egy not valahova, ahol te fizetsz, azzal megveszed az idejet abban a remenyben, hogy kesobb hajlando lesz veled szexelni. Senki nem fizetget csak ugy.

Ez nem nyomorult elet kerdese, csak erzelemmentes logika.

2019. nov. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!