Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolathoz elegendő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolathoz elegendő a nagyon szexi külső?

Figyelt kérdés
Úgy értem jól kell kinéznie a partnernek és az ágyban is legyen jó. Azon kívül még mik a kritériumok?
2019. dec. 18. 23:32
 1/10 anonim ***** válasza:
ennyi.
2019. dec. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne legyeni nemi beteg?
2019. dec. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Ne legyen nemi beteg és ne zúgjon bele a partnerébe, mert annál kínosabb és szánalmasabb nincs.
2019. dec. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó de azért dumálni is kell vele,nem? Szóval azért buta ne legyen!
2019. dec. 18. 23:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért kéne különösebb intelligencia a “ledumáláshoz”?
2019. dec. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon szexi külső sem kell, a lényeg, hogy vonzódj hozzá. Okosnak sem kell lennie, nem könyvekről akarsz beszélgetni vele.
2019. dec. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezek sem kritériumok egy szexkapcsolatnál.

Én például olyan nővel aki annyira azért nem jön be külsőre , még szexet el tudok képzelni. Azt hogy jó legyen az ágyban pedig lehet gyakorolni. Ennyi.

2019. dec. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én többször is voltam szexkapcsolatban amikor fiatalabb voltam,de szeritem ott még fontosabb a belső,mivel meg kell húzni a határokat,jobban kell vigyázni,hogy senki sem sérüljön lelkileg stb. Szerintem fontos az érzelmi intelligencia.
2019. dec. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudod, jó ha van intelligencia, meg minden, de nem kötelezō elvárás, ha a kapcsolat puszta szexre alapul.. mégis miért várnám már el, hogy az ember nagyon szexi is legyen, meg okos és minden? Így is alig talál az ember valakit, aki belemegy a szexkapcsolatba és vonzó is, minek annyi elvárás és minek túlbonyolítani ezt?
2019. dec. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A szexkapcsolatnak pont az a lényege,hogy vonzódj a másikhoz. Ehhez kell egy számodra vonzó külső, maximális ápoltság, Hozzád hasonló értelmi szint, és maximális bizalom, amit kellő intelligencia nélkül nehéz elképzelni.

De persze kinek mi az igénye, és kinek mennyire fontos,hogy találjon valakit.


Van aki kifejezetten keres, és van akinek lehetősége adódik és él vele. Ez utóbbi sokkal könnyebb helyzetben van, és nagyobb a mérlegelési lehetősége az igényével összevetve.

2019. dec. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!