Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 8 hónapos a kapcsolatom, és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 hónapos a kapcsolatom, és a barátnőm legalább hetente azon szomorkodik, hogy miért nem előbb mentem oda hozzá. Ti mit mondanátok erre?

Figyelt kérdés

Melóhelyen ismerkedtünk meg idén, és addigra ő már fél éve ott dolgozott, én meg évek óta. De én húsvétkor mentem hozzá oda egy kis bájcsevejgésre, aztán aznap délután már kezdett is kialakulni valami többnek az érzése, mikor chaten elkezdtünk rendesen beszélgetni. Hirtelen és gyorsan egymásra találtunk, de csak ekkor, előtte egyáltalán nem érdekeltük egymást. Nem mintha felfigyelt volna rám, én se rá, elvoltunk a saját ismerőseinkkel, mégis ez zavarja, hogy mentem volna hónapokkal előbb...

Amúgy külföldi magyarok vagyunk.


2019. dec. 19. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is van egy csaj akivel vagy fél éve nézegetjük egymást... ti legalább tovább jutottatok, örüljetek neki. 😁
2019. dec. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell erre semmit mondani. Így alakult.
2019. dec. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"Amúgy külföldi magyarok vagyunk." Ezt meg hogyan kell érteni?
2019. dec. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Külföldön élnek eszes...
2019. dec. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom ha fel evvel előbb megismer akkor nem feküdt volna le azzal a tizenöt.pasival akik "komoly kapcsolatot" akartak.
2019. dec. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolso igen ez is egy opció de az is egy opció hogy jobb lett volna ha csak simán előbb együtt lettek volna mert vágyott mar kapcsolatra bár erre kisebb az esély... 😏
2019. dec. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!