Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy az érzelmileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy az érzelmileg bántalmazó kapcsolatom után nem vágyom senkire?

Figyelt kérdés

Az exem úgy érzem egyáltalán nem tisztelt engem. Mikor együtt jártunk volt egy érdekes elszólása is, mint hogy a nőknek csak a lábukat kell széttenniük, és mindent megkapnak. Meg az is előfordult hogy az utolsó időpontban mondta le a találkozót, összehasonlított az exeivel stb.

Mégis ő szakított velem 5 hónap után. Mégis a szakítás után megosztott szomorú szerelmes számokat, idézeteket.

Ha én kitettem egy képet, akkor ő is kitett egy hasonlót.

Még egy kamu profillal is bejelölt, de visszautasítottam. Biztos vagyok benne hogy ő volt az.

Még a kedvenc számomat is megosztotta. De aztán mégis sikerült a szakítás után 7 hónapra találnia egy új nőt.

De még ezek ellenére is nézegeti az oldalamat. Ezt onnan tudom hogy a történeteim nyilvános, és olyan is rákattint, aki nem ismerősöm.

Ismerkedtem már férfiakkal, de senkiben nem tudok bízni, illetve az önbecsülésem is elég mélyen van.


2019. nov. 12. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Kár arra gondolni, hogy mások sem normálisak. Ezért ne másokat ítélj el. Rossz, elbánt veled, de legyen önbizalmad.
2019. nov. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehet, hogy attól tartasz, hogy ha lenne valakid, az exed bekavarna?
2019. nov. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Indulj tiszta lappal és azokkal is így bánj akikkel ismerkedsz. Mostanra tapasztaltabb vagy és legközelebb hamarabb észre fogod venni az intő jeleket.


Az önbizalmadat meg ne engedd hogy ed ilyen hülye befolyásolja. Igenis értékes vagy és szerethető.

2019. nov. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2-es mert szerinted képes lenne bekavarni? Amúgy lehet ettől is tartok, de nem tudom hogy megtenné-e főleg hogy neki már van valakije.
2019. nov. 12. 16:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy kicsit ez jön át a kérdésedből, annyira arra helyezed a hangsúlyt, hogy mit csinált még szakítás után, olvasd el még egyszer a kérdésedet és a kiegészítést kívülálló szemmel. Nem tudom, hogy képes lenne-e rá, én nem ismerem.
2019. nov. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Egy normál szakításnál is kell általában 1 év, mire összerakod magad és felállsz. Egy bántalmazó kapcsolat után ez sokszorozódhat. A jelenlegi időt a magad megismerésére fordítsd, önfejlesztésre, és olyan okok kutatására, amik ahhoz vezettek, hogy belemenj és benne maradj ebben a mérgező környezetben.


Két további dolgot ajánlanék még:


1, Tiltsd le mindenhonnan az exed, tekintsd halottnak. Nagyon rossz hogy még mindig tudod hogy nézegeti a storyjaidat és így beleragaszt egy állapotba, ami miatt saját magadnak hosszabbítod meg az érzelmi felépülést


2, A fentiek miatt, és hogy segítségedre legyen valaki és mindig meghallgasson, bántalmazó kapcsolat után kötelező a szakember. Megtudja gyorsítani a folyamatot, de ami a lényeg, hogy segítségedre lesz valaki, számíthatsz valakire az önismereted és az önbizalmad felépítése közben. Segít a problémáid forrására visszanyúlni és feldolgozni, hogy egészséges határokat tudj letenni anélkül, hogy gőg, félelem, harag, vagy önmarcangolás lenne benned

2019. nov. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!