Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Nektek már a szőke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Nektek már a szőke csajok nem is tetszenek?

Figyelt kérdés

1hónapja festettem be a hajamat szőkére,igaz hogy akiket én ismerek pasikat azoknak tetszik,de olvasgattam neten hogy inkább barna vagy fekete a jó.

miért tetszik a pasik többségének jobban a barna vagy a fekete?


2010. júl. 20. 12:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
a szőke szerintem az az örök kedvenc :)
2010. júl. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
dehogy jó a barna, meg a fekete, az öregit, és azokból van a legtöbb!! bár.. én csaj vok.. :) szőke.. :)
2010. júl. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Végülis majdnem mind1 számomra a hajszín, de az igaz hogy a szőke érdekesebb + a fekete is. Nekem a sötétvörös a gyengém. 17/F
2010. júl. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
én azért szeretem a barnát mert az olyan természetes :D
2010. júl. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szépnek csak az eredeti szőkék mondhatóak.. főleg ha valaki elfeledkezik a szemöldökről.. érdekes tud kinézni :)) Én vörös vagyok, imádom, anyukám mondta hogy ezt már 5 éves koromban eldöntöttem.:DD
2010. júl. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
olyan hulye vagy, mi az, h a barna a természetes??? :DD és ha vkinek természetesen szőke a haja??
2010. júl. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
:D
2010. júl. 20. 12:56
 8/18 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok... igazából genetika az egész. :D Én sötétbarna hajú vagyok, de megfigyeltem, hogy mindig a világos hajú és kék/zöld szemű pasiknak jövök be... Ez csak biológia. :D
2010. júl. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Miért öregít a barna vagy a fekete? Sokkal szexibb tud lenni, mint egy szőke, ami semmit sem tud kihangsúlyozni az ember arcán (egybeolvad az egész..).. a barna/fekete kihangsúlyozza a szemet, szájat.. meg ne is beszéljünk az olyan szemöldökről ami szőke, ezért alig látszik.. bocsánat, de dühít az ilyesmi.
2010. júl. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
meg ne is beszéljünk az olyan szemöldökről ami szőke, ezért alig látszik.. bocsánat, de dühít az ilyesmi.---> édesem,nem mindenkinek szőke a szemöldöke..nekem sem az..
2010. júl. 20. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!