Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb fiú, aki tetszik, azoknak a szőke (modellalkatú) lányok tetszenek?

Figyelt kérdés

Szinte egytől egyig ez derül ki...miért pont az ilyenek tetszenek?vagy a legtöbb fiúnak csak simán tetszenek a szőke modellalkatú lányok?

Szerintetek milyen személyiséggel rendelkeznek az ilyen fiúk?Nem tudom mi vonzz bennük?!


2010. szept. 19. 19:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

"fiúnak csak simán tetszenek a szőke modellalkatú lányok"


A válasz a kérdésben. DE nem muszáj szőkének lennie, a barnák is megteszik.

2010. szept. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 emberke ***** válasza:

nekem nem naon jönnek be a szőke modellalkatú lányok

írj privit msn-edel és emglátjuk mi lessz belőle

16/f

2010. szept. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Most gyakorlatilag megkérdezted, hogy minden fiúnak tetszenek-e a jó csajok?Igen tetszenek. Amúgy mit értesz pontosan modell alkat alatt?Mert az sem mindegy.

Meg úgyis meglehetne kérdezni, hogy téged mi vonz ezekben a fiúkban.

2010. szept. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mert ez a divat, szerintük
2010. szept. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
hmmm..Nekem főleg a szőke csajok tetszenek, de az nem kell hogy modell alkatú legyen, de kövér ne legyen, azt nem szeretem
2010. szept. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy ez a divat,lehet......bár nem tudom...

Igen,úgy is feltehettem volna a kérdést,hogy miért ilyen fiúk tetszenek és ezt fel is tettem a magyarázatban?Nem tudom...miért szerintetek?mert a külső alapján ítélek én is??és nekem is tetszenek a jópasik??

Haha...egyébként az nem volt kérdés,hogy mindenkinek tetszik az egészséges,igényes külső,de azt hiszem,hogy ez alatt nem kizárólag a szőkéket kell érteni.Úgyhogy továbbra is áll a kérdésem,hogy miért olyan fiúk tetszenek,akiknek ideáljuk a szőke nő?Párnak még festetten is elmegy...na de most csak ezért én is festessem be a hajam?:P

2010. szept. 19. 19:55
 7/16 anonim ***** válasza:

Először is bocsásd meg a nyers modoromat, de ez az internet, nyílván őszinte választ keresel.


Sötét hajú vagy és molett? Simán ezzel pattintanak le, hogy ne okozzanak túl nagy szenvedést ("nem veled van a baj, csak nekem a szőke sovány lányok tetszenek".) Ha egy lány nem tetszik én is azt mondom, hogy más az ideálom mint Ő, mert nem akarom, hogy miattam sírja tele a párnáját.

2010. szept. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
19.57 Nem,én nem szoktam bepróbálkozni fiúknál.Úgyhogy senki nem pattint le,sőt gyakran történik meg,hogy bár bejön külsőre a fiú,de nem veszem észre az olyan típusú fiúkat,akiknek tetszem (de mondom,hogy úgy néznek ki ők is(hasonló típusúak külsőre),mint akiknek a szőkék tetszenek,tehát ugyanúgy helyesnek tartom őket).Na és molett nem vagyok,és sötét hajúnak se mondanám magam,világosbarna,egyesek szerint már-már szőke hajam van...de én úgy látom,mikor megfigyelem ezeket a fiúkat,hogy ők a még tökéletesebb,még tejfelszőkébb(legritkább esetben hidrogénszőke) lányokat nézik meg leginkább...
2010. szept. 19. 20:02
 9/16 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem ettől is telesírhatja a párnáját,ha túlérzékeny típus.:) Minek ezt a módszert alkalmazod,ha nem baj,hogy megkérdezem?
2010. szept. 19. 20:04
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

A hidrogén szőkéket mindenki megnézi, és nem azért mert feltétlenül az az ideálja minden férfinak, hanem mert egyszerűen baromi feltűnő. Olyan mint szürke autók között egy sárga.


A hidrogén szőke csajokat azonban a legtöbb pasi igen nagy ribinek tartja, pont azért, mert ilyen feltűnést akarnak kelteni.

2010. szept. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!