Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék érdekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék érdekes partner a nők szemében?

Figyelt kérdés

Külsőre általában megnéznek, és idősebb 25 körüli nőknek is tetszem, ezt meg is erősítette pár info nemrég, illetve mindíg bámulnak, vagy olyan is volt, hogy egy nő végig nézett rajtam, gondolom mert igyekszem elegans öltözködést követni.

Munkahelyemen is vannak idősebb lányok akikkel csak köszönni szoktunk egymásnak, mégis mindíg összeakad a tekintünk.

Mondjuk van olyan, akivel még nem szemeztem, de érdeklődött egy közös ismerősnél.

Ezek meg sok más impulzus alapján jogosan feltételezném, hogy ha a külsőmet veszem alapnak, akkor sokféle lány/nőnek tudnék imponálni.


VISZONT:

A belső értékeim nem igazán azt adják át, mint ami szerintem egy normális kapcsolathoz kellene.

Olyan nagy baj nincsen, csak ilyen téren nagyon kevés a tapasztalatom. Vagy csak ezt hitetem el magammal, mert soksuor beszédesebb vagyok másoknál, de van hogy megszólalni se sok kedvem van. Valamiért ez a természetem, és nem tudom hogyan húzzam ki magam ebből.

Azért még jó tulajdonságaim, hogy kedves, illedelmes, tiszteletteljes vagyok.

19f


2019. dec. 20. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Figyelem & & önállóság.
2019. dec. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
13%
Pénz, papa. Sok-sok pénz.
2019. dec. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha érdekel a partner (és nem unalmas), akkor simán fel tudnád kelteni a vonzalmát.

“Kedves, illedelmes, tiszteletteljes” - ez máris jó pont, sok emberből hiányoznak manapság ezek, mert “ciki”

Az meg, hogy nincs kedved néha megszólalni...hát szerintem egy csinos lánnyal randizva lenne :D

Tapasztalatot meg szerezni kell, senki sem azzal születik. Egy-egy első randi meg szinte mindenkinek feszengősebb, akkor is, ha volt már sok kapcsolata, hiszen ott egy teljesen új emberben kell jó benyomást keltenie.

2019. dec. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Miért kell lepontozni?

Nincs tán igazam?

2019. dec. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!