Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent egy nőnél, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent egy nőnél, ha váratlanul megsimogatja a felkaromat, a vállamhoz közel?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk puszipajtások, inkább csak formális az ismeretségünk, igaz, én eléggé távolságtartó is vagyok mindenkivel. Nem szoktunk különösebben beszélgetni, most annyi történt, hogy köszönetképpen hirtelen elkezdett simogatni, és mosolygott, amire nem tudtam hogyan reagálni, bár igyekeztem nem mutatni, hogy "leblokkoltam". Aránylag hosszasabban beszélgettünk, és miközben beszélt hozzám, sokat mosolygott nyitott szájjal, amiről mintha olyasmit olvastam volna, hogy ha a fogak is látszanak mosolygás közben, az valamiféle szimpátia jele. Sajnos nem nagyon értek az ilyen dolgokhoz, és mivel jó párszor estem már pofára, így nem nagyon szoktam kezdeményezni. Ilyen esetben mit kellene tennem? Hagyjam figyelmen kívül az egészet?
2019. dec. 20. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Szeret színházba járni, a kedvenc filmje a szenvedélyek viharában illetve régi terve az ejtőernyőzés
2019. dec. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szimplán emberi kedvesség, érzékenység. Nem kell ehhez az, hogy tetsszen nekem a pasi, bár nyilván rokonszenves, de nem biztos hogy akarok is tőle többet.
2019. dec. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2: Ezt értem, de ha alig ismered a másikat? Eddig pár mondatnál többet nem nagyon váltottunk kb. egy év alatt, azok is semleges dolgokról szóltak. Igaz, nem tudom, hogyan viselkedik másokkal, de én pl. vigyázok arra, hogy aki számomra gyakorlatilag ismeretlen, ahhoz ne érjek hozzá, főleg ha ellenkező nemű. Mert pl. voltak jó páran olyanok, akik nála sokkal jobban ismertek, közvetlenebb volt a viszonyunk, és mondták is, hogy bírják a humoromat, de semmi testi kontaktus nem volt köztünk. Most mondok egy hasonlatot, nem egy ilyen helyen történt, de a lényege az én esetemnek is nagyjából ugyanez lesz. Tegyük fel, hogy eljársz egy könyvtárba, ahol időnként az az egy adott (veled kb. egykorú) személy van szolgálatban. Köszönésen, néhány általános mondaton, köszönömön stb. kívül nem beszéltek, aztán amikor egy apróbb ajándékkal megköszönöd neki és a többieknek az egész éves munkát, akkor "letámad", és megsimogat, utána pedig elkezdtek beszélgetni. Lehet, hogy én vagyok rosszul összerakva, de szerintem mégiscsak idegenek vagyunk egymásnak, és számomra kicsit furcsán jött így ki az egész. De tényleg előfordulhat, hogy csak én akarok többet belelátni ebbe. Én nem szeretek megérinteni olyanokat, akiket "idegeneknek" érzek, és akiknek a (testi) közelsége nem esik jól. Még azt sem mondhatom, hogy valami "szeretethiányos" illetőről lenne szó, mert vonzó külsejű, szerintem népszerű lány, nem az a fajta, aki mondjuk egy apróbb ajándéktól is hasra esik, mert milyen kedves volt már vele valaki.
2019. dec. 20. 20:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Vonzalmi jel. Ha barátnak tekintene, megpaskolna. A simogatás a vonzalom jele.


Üdv. Master of PUA

2019. dec. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!