Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket ez zavarna a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket ez zavarna a helyemben?

Figyelt kérdés

Ha a párotoknak tetszenének az erőszakos videójátékok és esetleg filmek, az zavarna titetek?

Ha mondjuk nemcsak azokat nézi meg hanem mást is.


Én semmi ilyet nem szeretek. Mikor közösen filmezünk, akkor olyat nézünk, ami mindkettőnknek tetszik szóval ezzel nincs baj de ha valaki szereti a thillert vagy valamilyen lövöldözős, erőszakos videójátékot, az nektek nem lenne olyan hatással, hogy a párotokban ez is mutatja az erőszak hajlamot?

Meg alapból, nem zavarna titeket piszkosul, hogy esetleg ő elvan valamivel, amit ti utáltok?


2019. dec. 20. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szóval van egy párkapcsolatod, ami minden téren szuper, viszont van ez a nagy dilemmád, hogy a párod olyan filmeket szeret, amiket te nem? És ha szereti a csülkös pacalt, ami szerinted meg undorító? Vagy lehet ezer ilyen dolog. Nehogy már ez határozza meg a kapcsolatotok minőségét....
2019. dec. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem jelent hajlamot az erőszakosságra az, ha valaki szereti az ilyesmi játékokat vagy filmeket, csak úgy mondom.
2019. dec. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: a párom ugyanezt mondja de azért szerintem ennyire nem egyszerű. Például én utálok minden erőszakos dolgot és nem is nézek ilyen filmeket és nem játszok ilyen játékokat. Nekem taszító meg nem is érdekes tehát nem nézem meg. Szerintem aki önszántából ilyeneket néz, az valamennyire csak szereti az ilyesmit. Minimum szórakoztatónak tartja.
2019. dec. 20. 20:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Kísértetiesen emlékeztet a dolog egy régebbi kérdésre. Szinte ugyanez volt leírva. DE, tegyük fel, hogy más vagy: Remélhetőleg az akkori kérdezővel ellentétben felfogod, hogy ezek csak filmek és játékok, nem lesz az illető más.

Természetesen engem nem zavarna. Ez semmit sem akadályoz a kapcsolatban és nézhetnénk együtt a horrorokat.

2019. dec. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"de azért szerintem ennyire nem egyszerű"

De. Ilyen egyszerű.

Igen, vannak, akik azért játszanak erőszakos játékokkal, mert erőszakos hajlamúak. (És nem fordítva, nem azért lesznek erőszakosak, mert ilyenekkel játszanak.) Mások meg felfogják, hogy egyszerű játékról van szó. Oké, azért az sem utolsó szempont, hogy milyen az az erőszakos játék/film. Mondjuk egy átlagos thriller, meg a belezős horror messze nem ugyanaz a kategória. De még ez sem jelent feltétlenül rosszat. Én is megnézek rengeteg olyan filmet, aminek a cselekményével a való életben a legkisebb mértékben sem tudok azonosulni. A Star Warst is megnéztem, mégsem jött meg a kedvem ahhoz, hogy fénykarddal kaszaboljak katonákat. ;)

Ha pedig együtt vagyok valakivel, akkor igyekszem meg- és kiismerni. Sokkal több kiderül ebből, mint abból, hogy milyen filmeket néz.

"Meg alapból, nem zavarna titeket piszkosul, hogy esetleg ő elvan valamivel, amit ti utáltok?"

Nem. Soha nem gondoltam, hogy egy párkapcsolatnak arról kell szólni, hogy egymás minden érdeklődési körét imádjuk, vagy ha mégsem, akkor szüntessük be annak a mávelését. Hülyeség. Attól, mert valaki a társam, még egy önálló személy, saját személyiséggel és ízlésvilággal. Attól még nem megy tönkre a kapcsolat, ha pár dolgot nem közösen csinálunk.

2019. dec. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a thrillert, horrort, sőt, előszeretettel nézem az ID csatornát, amin gyilkosokról, gyilkosságokról szóló dokumentumfilmek mennek. Ennek ellenére még egy pókot sem bántok, hanem kiteszem az ablakon. De turi egy sorozatgyilkos lakik bennem :'D Mellesleg nő vagyok.
2019. dec. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!