Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk és férfiak, eddig milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és férfiak, eddig milyen okból/okokból kifolyólag sírtatok a párotok előtt?

Figyelt kérdés
Nyilván azokhoz szól a kérdés, akikkel már előfordult ilyesmi.
2019. dec. 21. 00:41
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Meghatódás, szomorúság, stressz, gyász. Kb. ami miatt az emberek általában sírni szoktak.

29F

2019. dec. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak amikor el kellet búcsúzni egy igen-igen hosszú időre... De amúgy azonkívül soha máskor.
2019. dec. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamám halála és a fiam születése. 36F
2019. dec. 21. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az ágy sarkába belerugtam, de pont a kis ujjammal.
2019. dec. 21. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyik exem mert kiegettem veletlen a konyhai villanyüzhelyét. (Veletlen nem kapcsoltam ki, forrt a tüzhely de lecsuktam a tetejét es szénné füstölt mindent)elkezdett hirtelen könnyezni, de gyorsan lenyelte, es tudta jol kezelni a helyzetet(ö az a tipus, akinek a pénz anyagiak az elete a mindene, es minden értéke kincs)


Masik le akart köpni (agressziv barom exem nem is tartott sokaig a kapcsolat)mire reflexböl azonnal képen vàgtam (ö is elkezdett könnyezni hirtelen az egoja miatt de gyorsan elszelelt a szitubol es eröt vett magàn)


Volt egy 3.sràc aki nem kapott meg irto sokat küzdött harcolt, agyonkiidegelte màr magàt lehozta nekem a csillagokat, mire végre igent mondtam es megkapott, könnyekkel ismételgette szeretlek szeretlek szeretlek


Tinikori kapcsolat ex. Megcsalt de folytattuk öszesen 3 èvet voltunk együtt es ö 3 évvel idösebb. 20 évesen bejelentettem hogy kimegyek külföldre minden leszervezve megvan az idöpont. Hirtelen tört ki zokogasban. Nem sajnaltam meg. Addigra màr nem vettem öt komolyan. Nem is valtozott a kövi bnöit is csalja.


Legelsö tini baràtom intézetis volt. En 14 ö 16, két évet voltunk együtt 18 évesen muszajbol elhagyta az intézetet, anyaektol megkerte a kezem akik nem engedtek el vele sehova (nagy szo volt hogy elejük allt mert tiltas miatt titokban jarhattunk csak)es el kellett költöznie a szüleihez elöször aztan tovabb, ö nem sirt, bucsuzàsnàl en sirtam ö biztatott hogy talàlni fogok majd az életben màst boldog leszek higyjem el, es ö késöbb öngyilkossàgot kisérelt meg (hasbaszuràs késsel -korhàz). Azt mondta utana ne mondjam el senkinek. Nem is mondtam el senkinek. Még hivott pàrszor de nem tudtunk mit tenni. Elvàltak utjaink.

Amugy azota sem talàltam màst. Csak a fentebbieket akikröl irtam. Mind kudarcos kapcsolat volt.

2019. dec. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Habar a villanytüzhelyet megkönnyezö srac akkor is sirt elöttem, amikor egyszer arra mentem haza hogy ült a szoba közepen elötte a fenykepeim es folynak patakokban a könnyei. Nezem hat itt mi törtent??

Es latom az exekröl a képek ahol boldogan mosolygok, nevetek mert csikiztek meg hatukon vittek a spanok, csupa csupa tenyleg boldogsag es hasonlok, mig nem voltam otthon addig kutakodott es ezeket talalta.

De ahogy megerkeztem szegyellte a könnyeit hirtelen atment dühösbe.

2019. dec. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja meg az egyik ajandekomtol sirta el magàt.nem is maga az ajandek hanem elmeseltem hogy jutottam hozza mennyi embert mozgositottam es mindenki azon volt hogy szepre sikerüljön es szivböl jövö szerelmet tükrözö ajandek volt

Miközben meseltem a sok kedvességet hogy mennyi mindenki beleadott mindent hogy azt nyujthassam amit szeretnék igazan közben latom hogy megint folynak a könnyei :)

2019. dec. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!