Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom pár héten belül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom pár héten belül elutazik 3-4 hónapra nem lehet előre tudni a munkából kifolyólag. Van miért aggódnom?

Figyelt kérdés
2 eve ismerjuk egymast de csak 6 honapja van koztunk igazan szoros kapcsolat szinte azota nem toltottunk egymas nelkul csak par napot, veszekedes teljesen kimarad nalunk mindent megbeszelunk viszont ez hogy honapokon keresztul csak telefonom fogjuk tartani a kapcsolatot nem valami kellemes, attol tartok hogy talan eltavolodunk vagy szakitunk!
2018. febr. 1. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
A fő összetartó a szeretet után a bizalom. Ha nem bízol benne már most akkor esélyes a szakítás.
2018. febr. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tartsatok ki egymás mellett :)

Mielőtt elmegy, adj neki valamit,amivel rád emlékezhet. Egy nyakláncot ami nála lehet. Bármit amit úgy érzel hogy te jutsz eszébe.

Vagy beszéld ezt meg vele és vesd fel az ötletet. Aztán adjatok egymásnak valamit.

Tervezzetek valami közös dolgot. Hogy mi lesz ha visszajön :)

És tartsatok ki :)

Néha szánjatok egymásra pár órát. Hogy fekszetek, és megbeszélitek, hogy mi történt egymással. Vagy csak fekszetek és hallgatjátok ahogy szuszogtok.

Kis dolgok, de jól tudnak esni ezek :)

2018. febr. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Off!
2018. febr. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%

Pont az a szeretet jele ha van benned felelem, hogy elveszited a masikat..

Egyebkent 3 4 honap nagyon sok ido, nem azt mondom, hogy megcsal vagy ilyesmi, de ahhoz eleg ido, hogy elhideguljon a kapcsolatotok. Bar en kitartanek a srac hekyeben, mert en ilyen tipus vagyok, mindig is ilyen tipus voltam. Tartsatok a kapcsolatot! Es remenykedj:)

2018. febr. 2. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha alapból így lállsz hozzá, hagyjuk.


Mi 1000km-ről indultunk anno, soha egyikünk sem ingott meg, nem lépett félre, megbíztunk egymásban - noha korábbi exeink bizony okoztak itt sérülést, de ő is, én is bíztam benne, hogy hűségesek leszünk.


-fél évet csak cseteltünk, aztán első randi után 5 hónapig csak keveset tudtunk találkozni, havonta 4-5 nap. Egész nap egymás után sóvárogtunk, alig vártuk az estéket, hogy beszélhessünk, ő a játékokba én az írásba menekültem jobb híján, aztán 5 hónap után összeköltöztünk végre.


Aki akar az mellőled is megcsal.

2018. febr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!