Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden nőnek megnézitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nőnek megnézitek a testét többször is (közelebbről), vagy csak annak aki tetszik is nektek?

Figyelt kérdés
2019. dec. 23. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Analízis alá vonom mindegyiket. A szemünk azért van, hogy lássunk is, ne csak nézzünk. Az analízis során az agyba befutó információk alapján döntöm el, hogy kísérletet tennék-e vele a reprodukciót illetően, természetesen pulya nélkül.
2019. dec. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Rápillantok, ha számomra "érdektelen", nem nézem tovább. Ha felkelti az érdeklődésemet, akkor többször is ránézek.

Nem vagyok bunkó, az arcát nézem finoman, nem a testét bámulom.

2019. dec. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Én csak az arcot, a szemet, és a lábfejet nézem meg, az utóbbit alaposan.
2019. dec. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Én csak a talpát nézem. Abból jósolok.
2019. dec. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem, általában csak nagyon kevés nőt szoktam megnézni, de akit megnézek nála elég sok mindent meg szokta nézni. Többek között az arcát, a nyakát a derekát, ha látszik és nem takarja el a ruha, a törékeny kis kezeit és természetesen a fenekét és a mellét is megszoktam.
2019. dec. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%

Annak szoktam többször is megnézni a testét aki valamilyen szempontból vonzó. Lehet ez csak egy jól dekoltált ruha vagy egy szépen gömbölyödő fenék. Nem kell minden szempontból tetszenie, hogy többször is ránézzek 1-1 részlet miatt.

Nem szoktam takargatni, hogyha nem olyan társaságban vagyok ahol kellene. Szeretem, ha észre veszi a nő ahogy ha megnézem. :)

2019. dec. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Többnyire igen.


Vagy furán néz ki...

2019. dec. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Forditsuk meg:hanyszor es hogy nezel meg egy dagadt,apolatlan,mar-mar csoves kinezetu csavot a tescoban,amint eppen 3karton filleres kolat tesz a kosarba?

Es mi a helyzet egy helyes,kisportolt sraccal aki a zoldsegeknel valogat?

Na ugye.ami nem erdekel azt minek nezzem,ami viszont igen azt stirolom orakig is

2019. dec. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!