Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Van köztetek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Van köztetek olyan 18-35 év közötti, aki boldog párkapcsolatban él, tetszik neki a párja, élvezi vele a szexet, mégsem igényli általában heti 1-2 alkalomnál többször?

Figyelt kérdés
2017. okt. 27. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem ertem.

Nem szeretnel tobbet szexelni a pasiddal? Akkor nem illik ossze a szexualis intenzitasotok.


Vagy nem akar veled tobbszor lefekudni? Akkor lehet neki mas az intenzitasa, vagy valamit susmusol

2017. okt. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Van. Rengeteg mas dolog van az eletben ami lefoglal es fontosabb mint a szex.
2017. okt. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Heti 10 az átlag. Ráadásul van már egy gyerek is és még akarunk majd.


Egy szexnek meg amúgy nem kell kötelezően fél-1 óráig tartania, ha nincs rá idő.


33/F, 27/N

2017. okt. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mindenkinek mások az igényei és igen, biztos van olyan akinek kevesebb igénye van rá. Főleg, ha nehéz munkát végez, akkor úgy sem fog kelleni neki annyira.

De persze ettől független van aki igényli ugyan úgy.

Mindenki más.

2017. okt. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen pl én, 29F
2017. okt. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

sajnos én is

25/F

2017. okt. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy itt gyakorin az az alap, hogy mindenki napi háromszor szexel, és természetesen minden aktus során minimum 3 orgazmusa van. Fogadni mertem volna, hogy itt is jön egy "mi heti 10-szer szexelünk" típusú komment.

Milyen kár, hogy pont nem erre voltam kíváncsi:D


Azoknak, akik megértették a kérdés lényegét és válaszoltak, köszönöm.


Akinek pedig nem volt világos: A kérdés arra vonatkozott, hogy "Létezik-e olyan, hogy egy fiatal felnőtt férfi szereti a párját, kívánja, vonzónak tartja, élvezi vele az aktust, mégis tökéletesen kielégítő számára heti 1-2 alkalom?" És nem azért, mert mellette mást dug, vagy mert mellette napi háromszor kiveri, hanem mert bizonyos helyzetekben jobban esik neki egy kis pihenés/alvás/hobbival való foglalkozás/ stb., mint a szex.

2017. okt. 27. 18:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én párom (25/F) is ilyen, heti 1-2 alkalom bőven elég neki, nincs igénye többre. De élvezi, boldog velem, vonzónak tart, imád, nincs ezzel semmi gond. Nekem egy kicsit nagyobb az étvágyam, de nem annyival, hogy ez ténylegesen lemondásokat meg problémákat generáljon.
2017. okt. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is vannak ilyen időszakok a párommal. Főleg nyáron mikor neki nagyon sok munkája van. Mi ugyan úgy értékelünk egy összebújós alvást mint egy jó szexet. Nem tudom mit dolgozik az, aki fizikailag képes minden nap szexelni... Inkább legyen heti 2-3 normális, hosszabb szex, mint minden nap egy 5 perces gyorsmenet. A minden napi 1 menet semmire nem jó csak arra, hogy monotonná, "feladattá" tegye a szexet.
2017. okt. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Van. :) Inkább legyen kevesebb, de nem összecsapott szeretkezés, mint minden nap 5 perc maszat...
2017. okt. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!