Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedett így velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedett így velem?

Figyelt kérdés

Tegnap történt.a barátom egy étterembe dolgozik(felszolgáló)és épp mentem a munka helyére meginni vmit,aztán láttam,h ott ül 1 csajjal,amikor észre vett egyszerre odajött hozzám.

kérdeztem hogy ki az,erre azt mondta hogy nem tudja csak oda hívta beszélgetni a csaj.én meg haza mentem durcis lettem.

nem is hívott fel telon amikor elmentem,meg utána sem.csak este jött oda hozzánk.

veszekedtünk,kérdeztem,h mér kell más csajjal leülni..erre mondja h mer milyen jó csaj volt.

aztán veszekedtünk tovább,és még ő volt felháborodva,és egyszer csak mondja mekkora k*rva vagyok,meg hogy miért nem törődök a magam dolgával.egyszerre mondtam neki hogy nagyon gyorsan menjen el..még szerencse h nem voltak itthon a szüleim meg a bátyám :S


Szerintetek szeret,miért viselkedett így? :(

én nagyon szeretem:( 10hónapja vagyunk együtt.

én 19éves vagyok,ő 22.


2010. júl. 20. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Most a veszekedéstől függetlenül jó hülye vagy, hogy csak úgy beállítasz a munkahelyére. Én is utálom, amikor az aktuális párom előzetes bejelentés nélkül betoppan munka közben, mert az nekem egy teljesen más környezet, oda dolgozni járok és nem magánéletet élni.
2010. júl. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
ezt a sztorit olvasva, biztos vagyok benne, hogy nem szeret...még dúlnak benne a hormonok eléggé..ez lerí róla
2010. júl. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért, kedves kérdező, mert túlreagáltad és hisztizél. Odament hozzád, amikor meglátott rögtön. Beszélgetnie meg csak szabad. Szedd össze magad nagyon gyorsan, vagy búcsút mondhatsz a barátodnak!
2010. júl. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az egy utolsó paraszt. Azt nem érdemli meg hogy egy levegőt szívjon a normális emberekkel. A pokolban fog égni a kénköves lángok között az ku rvaisten.
2010. júl. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1válaszoló

tudta hogy megyek oda

2010. júl. 20. 15:50
 6/9 anonim ***** válasza:

Ti nem tudtok olvasni??

azért ment oda a csajhoz, mert hogy milyen jó csaj...

2010. júl. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van bőr a képén.
2010. júl. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztosan tudja, hogy te úgyis mindent elviselsz, azt is, hogy lek*váz.
2010. júl. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 16:00



nem viselek el mindent,de amugy eddig még nem veszekedtünk igy.amikor veszekedtünk akkor is csak picike hülyeségen

2010. júl. 20. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!