Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztünk. Jogosan viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk. Jogosan viselkedett igy velem?

Figyelt kérdés

21 csaj vagyok, barátom 25. 2 eve vagyunk együtt pont ma.

nagyon szeretjük egymást tényleg a sok vita ellenére is.

Tegnap beszéltem vele telón és mondtam neki hogy ma lesz kis dolgom a városban és hogy majd beugrok szoliba. Hozzá teszem nem vagyok egy állandóan szoliba járó csaj de mivel szeretem ha van egy ki szinem néha elmegyek. Volt hogy egy hónapig se mentem de ezen a héten úgy jött ki hogy háromszor voltam a maival együtt. Tegnap este lecsapta nekem a telefont hogy ha én elmegyek szoliba akkor szakit velem. Én persze hülyéskedtem vele, nem vettem őt komolyan....aztán később se irt lefekvés előtt pedig mindig szokott. Ja amugy még azt is mondta teloba hogy reméli bőrrákos leszek...Mondanom sem kell milyen jól esett.És tudja hogy nem sokat járok pedig...

Szóval hivtam volna de netezett...onnan tudom mert a telóról megy neki a net ...kb 2 óraán keresztül irkáltam neki meg próbáltam hivni de semmi....semmi válasz...aztán már ki is csengett de akkor se reagalt majd reggel irt hogy megmondta mi lesz ha elmegyek szoliba. Aztán délutan ma hivott hogy voltame mondom igen szabad ember avgyok miert ne mehettem volna. Erre irt hogy ezentul o is olyan lesz amilyen én vagyok....

El se tudom képzelni mit csinált tegnap a neten addig...lehet más csajokkal ismerkedett???Vagy a másika póker...nagyon haragszok érte....Szóval rákérdeztem hogy miert nem reagalt tegnap este és azt mondta hogy ezentul ilyen lesz velem mert én nem hallgatok rá ja és hogy ez neki nem kell....Hát ki vagyok..basszus egy k...a szoli miatt szakit velem meg lehet maar mas no utan nez?????Ti mit gondoltok errol? Na es ti ferfiak? Szakitanatok ezert a baratnotokkel ráadásul pont ma avgyunk ket evesek de arra se reagalt semmi...Szerintetek hagyjam hogy kicsit elszegyelje magat es ne keressem???Ugy gondolom semmi rosszat nem tettem, de neki talan egy indok volt hogy egesz ejjel pojkerezzen vagy mittudom én...de nagyon fáj hogy látta mennyiszer kerestem meg hány smst irtam neki es megsem keresett.

21L


2009. okt. 23. 15:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
hát ez szívás, ugyanis ez csak kifogás, ezért senki sem szakít a párjával, csak egy indok hogy valamiért szakíthasson veled. tök para hogy 21 évesen még ezt nem látod át, bár belülről biztosan másképp néz ki, de külső szemmel ez a való helyzet. sajnos lehet hogy van valakije, nem most nézett más nő után hanem már megvan a másik nő. ne keresd!
2009. okt. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ez igen érdekes. Lehet hogy furcsán fog hangzani de holnap írj neki egy sms-t hogy kiváncsi voltál arra hogy hogy reagál ha te elmész szoliba bár "nem voltál"(egy kis füllentés nem árt) csak mondtad de mostmár kiváncsi vagy miért is ellenezte a szolit hisz nem sokszor jársz eddig nem zavarta akkor most miért. Várd meg mit válaszol és utána kérdezd meg hogy tegnap este miért nem vette fel a telefont mikor hívtad és hogy miért nem emlitette meg az évforulotokat. Ha meg van minderre a válasza akkor tisztán fogsz látni. Sok sikert
2009. okt. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Teljesen jogosan.

Te a 2 éves évfordulótokon szoliba jársz, és még te akadsz ki.

Neked pedig egy szavad sem lehet, mert ha te ennyire harapsz a pókerért, vagy bármi másért, akkor ő is szóvá teheti, hogy mi bántja.

Bár célravezetőbb lenne megbeszélni, és nem egyből szakítani.

2009. okt. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Utolso, egy nagy hulyeseget irtal...
2009. okt. 23. 23:39
 5/22 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem azt neked kellene érezned hogy jogos volt e vagy sem!! Ti ismeritek egymást, nem a tök vadidegen netezők!!


Hogy lehet valaki iylen hülye hogy a nyilvánosságtól vár erre épkézláb választ!!!!


Vonulj be a mónika sóba!! Barom!!!

2009. okt. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
29%

Mert igazam van? Nézz már magadba.

Olyan vagy, mint egy hisztis p.csa.

2009. okt. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 kolosszus22 ***** válasza:
55%

Természetesen, te valószínűleg semmi rosszat nem tehettél és mindennek ő az oka, pff... istenem, női mentalitás!

22/F

2009. okt. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Andrewka ***** válasza:
55%

Arra nem gondoltál h nem egy plázacicát akar maga mellé?


22/f

2009. okt. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
55%

Teljesen igazuk van.

Mit keresel szoliban pont akkor amikor ünnepelni kéne? Lehet hogy ezért sértődött meg. Persze mindenért a férfi a hibás. Gratulálok neked, szánalmas vagy egyszerűen. Ha te elmész szoliba és le se szarod Őt, ő miért nem mehetne el pókerezni? Nehogy azt hidd, hogy kifogja mindig nyalni a segged és azt csinálsz amit akarsz. Pontosan egy hisztis pics.a vagy,

2009. okt. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm azt használta fel indoknak szakításkor, hogy amíg egy hónapig nem volt itthon, nekem annyira hiányzott, hogy volt pofám lecseszni, mikor 4 napig se kép se hang, egy csörgetés, egy hívás, semmi nem volt.


Egy ilyen tuskó ennyit ér.

2009. okt. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!