Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Döntésképtelen lenne a srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Döntésképtelen lenne a srác, vagy egy tipikus mai szemét?

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy megismertem egy srácot, nagyon rendes volt meg illedelmes. Beleszerettem.Utánna bevallotam neki mit érzek, de mondta,hogy ő lelkileg törött, és nem áll készen kapcsolatra. Ezt tiszteletben is tartottam. Eltelt egy év. Barátkoztunk. Majd egyik talin csókolózni kezdtünk és lefeküdtünk. Utánna megkérdeztem,hogy akkor most együtt vagyunk igaz? De a válasza az volt hogy kedvel, de nem.

Megijedtem,és megkérdeztem ,hogy ügye...nincs valakije? A válasza az volt hogy nincs. Utánna eltelt egy hét. Minden nap irogatott, és a kövi talin ismét megtörtént a dolog. De még mindíg nem tartott a barátnőjének. Utánna kiderűlt,hogy volt neki barátnője és velem csalta meg.

Nagyon rosszul esett, mert én nagyon szeretem, és ezt nem gondoltam volna. Elmagyarázta ,hogy megromlott a kapcsolatuk, de aztán szakítottak. (De amikor velem volt akkor még együtt voltak)Szakításuk óta nekem irogat, viszont ma kiderűlt,hogy közben, még fűzi a csajt,hogy hiányzik neki.

Most ez mi? Azt hittem alakúlnak a dolgok, erre még az exe kell neki akit megcsalt velem?? Akkor nem is szerette. Akkor miért akarja visszakapni?

Vagy nem tud döbteni? Ilyenkor most mi van?😒🤔


2019. dec. 23. 23:40
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
96%
Nem döntésképtelen, hanem hímribizli.
2019. dec. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
97%
Manapság divat a patkányságot lelki törésnek hívni. Kifogtál egy ilyet. Mondjuk jó nagy birka voltál te is, hogy az első szex utáni nyilatkozatát követően a második randin is belecsücsültél.
2019. dec. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:

Az első a pillanat hevében jött,mert lelkiztünk,meg úgy tűnt egyre vágyünk, rendes kapcsolatra.

Másodjára ,meg azért találkoztam vele, mert úgy tűnt alakúlnak a dolgok ,és múltkor csak megijedt azért mondta,hogy nem vagyunk egy pár. Mivel szeretem,arra gondoltam talán csak fél kimondani ,hogy kapcsolatban vagyunk.

2019. dec. 23. 23:53
 4/60 anonim ***** válasza:
100%
😂👍
2019. dec. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 Klau97hun ***** válasza:
56%
Miért nem állsz elébe és kérded meg ? Idegenektől vársz tanácsot akik bele se látnak az egészbe
2019. dec. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:

Mert ő nem ad választ. Tagad mindent.🤔.

Kérdeztem miért fűzi a másik csajt még de a válasza ennyi: hat mi csak barátok vagyunk, és nem fűzi exét.

De ha csak barátként gondol rám akkor meg miért akar védeni engem mindentől,meg már egyszer feldobta,hogy költözzünk össze. Sztem ő se érti magát vagy nem tudom.

2019. dec. 24. 00:17
 7/60 A kérdező kommentje:
Mivel ez az oldal erre van ,hogy idegenek adjanak tanácsit, így igen itt teszem fel hátha valaki élt át hasonlót
2019. dec. 24. 00:18
 8/60 anonim ***** válasza:
100%
Csak szórakozik veled
2019. dec. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
91%
Tipikus mai szemét 🚽💩
2019. dec. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
54%
Sokan élik át, hogy a helyes arcú, jó testű srác nem csak őket döngeti. Valamit valamiért. Elmondta, hogy nem áll készen kapcsolatra. Akkor miért nme hagytad békén? Találkozgattál, majd csókolóztál, majd lefeküdtél vele. Most pedig meg vagy sértve, hogy nem akar veled kapcsolatot. Szólt az elején.
2019. dec. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!