Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Nők! Járnátok csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Járnátok csak azért egy pasival mert gazdag?

Figyelt kérdés
A pasi nem ronda meg nem bunkó de annyira nem is fog meg. viszont gazdag.

2019. júl. 13. 20:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Mivel eddig csak lúzerekkel voltam mert egy biciklire se telett nekik ezért ja.. Kipróbálnám milyen lukszusban lenni. Ki tudja lehet bele szeretek később és ő lesz életem párja.
2019. júl. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
18%
Igen, anyagi biztonság.
2019. júl. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
Nem, nem vagyok k..rva, hogy bármi áron pénzért eladjam magam.
2019. júl. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%
Nem.
2019. júl. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%
Nem, ha nem fog meg a személyiségével, a gazdagsága sem kompenzálja az elpazarolt időt.
2019. júl. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Noblesse Oblige ***** válasza:
79%
Nem. Sajnos előbb utóbb szerintem frusztrálna az anyagi helyzetünk különbözősége.
2019. júl. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%

Nem. Pedig éppen eleget szenvedek attól, hogy csóró palim van. De még így is azt mondom: nem.

Hiába keresek jól, ha ő meg nem költ arra, amire én, és így nem lehet kölcsönesen rendezve utazásokat csinálni pl. .. stb. stb.De nem, még így sem lennék egy férfivel pusztán a pénzéért.

Ha viszont gazdag lenne, és intellektuálisan tudna vonzani, de mondjuk kinézetre annyira nem alélnék el tőle, akkor már igen. Ha gazdag lenne, szép, de intellektuálisan nem tudna napi szinten újra és újra pozitívan hatni rám, megint csak nem.

De én ritka eset vagyok. Sok nő persze, hogy tudna úgy együtt lenni pasival, hogy csak éppen hogy bejön neki, viszont gazdag. Ez a többség, főleg 25 éves kor alatt.

2019. júl. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nahát, érdekesek a válaszok. Pont azért nem verem nagy dobra, hogy gazdag vagyok, mert nem akarom, h valaki csak azért legyen velem.
2019. júl. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
CSAK azért nem járnék Vele. Ha nem fog meg Benne semmi, hiába nem ronda, nem bunkó, akkor sem alakítanék ki Vele kapcsolatot.
2019. júl. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Több ilyen férfi próbálkozott nálam, de nem fogtak meg. Nem vagyok prosti, hogy eladjam magam.
2019. júl. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!