Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha már 22 évesen olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha már 22 évesen olyan lányt keresek akivel hosszú távra tervezetek?

Figyelt kérdés

Én mindig is párkapcsolatot kerestem, meg keresek. Igaz nem sok sikerrel eddig. De én olyan lányt akarok akivel később családom lehet. Szóval megbízható és komoly gondolkodású lányok jönnek be. De nem tudom miért úgy látom hogy sok lány megijed attól ha egy fiúnak komoly szándékai vannak. Persze nem azzal kezdem hogy gyereket szeretnék majd, de nem hülyítem a lányokat, és valamennyire kimutatom az hogy komoly kapcsolatot akarok.

Ez baj ennyi idősen?

Én nem érezném jól magam akkor ha csak szexelnék egy lánnyal, meg ha csak szórakoznék vele. Pedig sok lánynak ez bejön ahogy észrevettem.


2019. dec. 24. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Biztos találsz ilyet, de azért hülyeség ilyeneket kijelenteni, mert nyilván nem tudhatod, hogy mi lesz a kapcsolatból.
2019. dec. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Én azóta ilyet kerestem, hogy egyáltalán kerestem bárkit. :) Nekem nem volt soha "kiélős korszakom", nem akartam soha komolytalant vagy csak szexet. Nekem is mindig ez volt a fejemben, akkor is, ha sajnos a másik fél miatt nem jött össze elsőre... Sőt, másodszorra sem. 23 évesen találtam ilyen embert, 17 éves korom óta randizgattam. Jobb későn, mint soha, de jó nagy szívás volt...:/:)
2019. dec. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
7%

A csajok meg állandóan azon rinyálnak, hogy a tizenéves és fiatal huszonéves srácok csak dugni akarnak.

(Ja, a top kanok, akik bármelyik csajt megkaphatják. Nem a csajok számára láthatatlan 80%)

2019. dec. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#1. Ennyi erővel egy kapcsolat bármely szakaszában vagy bármely életkorban hülyeség bármit kijelenteni, mondván, hogy nem mi keverjük a paklit.

A másik oldalról meg azért van magyarázva, ha egy férfinak nincsenek "tervei/céljai". Most komolyan mi azzal a probléma, ha valaki nem árul zsákbamacskát és elmeséli, hogy nála egy párkapcsolat arra fut ki, hogy majd ha úgy alakul, családot alapít vagy éppen arra, hogy könnyeden elszórakoznak egymással, míg jól érzik magukat, de semmi több? Miért kell a játszmázás és a bizalommal, biztonságérzettel való manipuláció? Miért nem lehet a kapcsolatban azt csinálni, amit egy kapcsolatban szoktak, akin meg rajta van a taktikázhatnék, játszik egy sakkpartyt valakijével otthon vagy gép ellen online?

2019. dec. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volna a célom 21 éves lányként társkeresés terén, de hozzáfűzném azért, hogy a családalapítás részét nem azonnal szeretném megvalósítani, előbb befejezném a sulit és dolgoznék pár évet.
2019. dec. 25. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!