Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikortól beszéltek az aktuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól beszéltek az aktuális párotokkal az exekről?

Figyelt kérdés

Fel sem merült még ez a téma, de azért felhozni sem szeretném, mert akármi volt az a múltnak számít és nem hatna ki a kapcsolatunkra.Csak szimplán érdekel a dolog.

19/l


2010. júl. 20. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi ismerkedős szakaszban kibeszéltük, mielőtt összejöttünk volna. Igaz, nálunk barátság után jött a szerelem.
2010. júl. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kezdetekben szokás ilyesmiről beszélni vagy ha később valami eszedbe jut,vagy kiszalad a szádon.
2010. júl. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mi mindenről beszéltünk, csak arról nem.De nem tudom hogy ez egy fájó pont lenne e neki, vagy csak azért nem akar róla beszélni mert sok barátnője volt.
2010. júl. 20. 16:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nem muszáj,ha akarsz te beszélsz a tieidről,ő az övéiről,ha valakit meg zavar a téma az szól hogy inkább hagyjuk/ne mondd/ne kérdezd - ez vagy ilyen egyszerű vagy csak én látom annak ?
2010. júl. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nem tudom, mi simán beszélünk róla, mindkettőnknek csak egy ember volt előttünk az életében, szexmentesen :D lehet ezért könnyebb :) de néha érdekelnének dolgok, és akkor érzem, hogy nem annyira akar róla beszélni, de bizonygatja, hogy jobb vagyok az exénél :) nekem meg sose kéne az exem.. ugyhogy egál :D ezen még nem vitáztunk, a fontosabb dolgokat elmondtuk, a lényeg, hogy most egymásnak élünk, nemde? :)


19/l

2010. júl. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, izé, nálunk is barátságból lett szerelem, de akkor semmi ilyesmiről nem beszéltünk, összejöttünk, és utána, de nem tudom pontosan, csak úgy jött :)
2010. júl. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

engem sosem zavart, hogyha szóba kerültek az exek, az volt, elmúlt, sőt, bármikor el is beszélgetek akár velük töknormálisan...engem kimondottan érdekel néha, hogy más lányokkal hogy volt valami... a párom ennek épp az ellentetje, kész idegbeteg lesz ha csak szóba jön vagy emlékeztet akármi is az extémára(legalábbis az én exeimre)


20/L

2010. júl. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
még ismerkedés szakaszban kiszoktam beszélni haverokal meg kiszemelt áldozatokal, többnyire
2010. júl. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem nem nagyon érdekel bnőm múltja, nekem ilyen szempontból nincs, mert nekem ő az első. Nagyjából tudom, hogy mi volt, nem kell ragozni sztem.
2010. júl. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!